Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Slovenská sporiteľňa

Biznis IT analytik/ čka pre CC software

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané06.07.2022

Náplň práce

Výzva, ktorej chceš čeliť?
Implementácia call centrového riešenia a integrácie na bankové systémy je jedinečná príležitosť pre teba byť pri veľkej transformácii u nás v sporke.

Ak sa orientuješ vo svete technológií kontaktných centier a si zbehlá/ ý v písaní biznisových a IT špecifikácii, a vieš presne, aké kroky projektu treba zohľadniť, aby prepojenie na existujúce riešenia zapadlo do očakávaní interných uživatelov si ten / tá koho hľadáme.

Ako IT analytik/ čka budeš:

  • SME pre Technológie kontaktného centra smerom do vnútra banky
  • komunikovať s našimi dodávateľmi
  • zodpovedná/ ý za implementáciu a kvalitu dodaných riešení
  • spisovať funkčne špecifikácie pre IT vývojárov
  • zastrešovať testovanie funkcionalít a konfigurácií na naše fronte end/ back end riešenia
  • spravovať incident manažment a vyhodnocovať nápravné riešenia
  • kalkulovať finančne čerpanie a zlaďovať s vendorom napĺňanie čerpaného budgetu
  • prezentovať a školiť nové riešenia našich interných užívateľov call centra

Požiadavky

Si pre nás tá správna voľba, ak:

  • máš skúsenosti s Callcentrom a vieš čo je IVR, WFO, Dialer, ACW, AUX
  • máš skúsenosť s implementáciou a fungovaním software riešenia pre call centrum ( AVAYA, GENESYS)
  • vieš spravovať jednotlivé tasky v JIRE
  • máš skúsenosť so zakresľovaním procesov v Confluence
  • máš dobre skúsenosti s projektovým manažmentom

Ponúkame

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:

  • rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • u nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top