Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Slovenská sporiteľňa

DWH/BI Developer/ka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2800 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.04.2022

Náplň práce

Vitajte v Dátových riešeniach
Do nášho oddelenia Dátových riešení hľadáme skúseného/ú developera/-ku, ktorý/á spolu s nami bude nielen rozvíjať a podporovať naše súčasné riešenia, ale aj aktívne participovať na adopcii nových.
Spájame dlhoročné skúsenosti z oblasti bussines inteligence a DWH s IT technológiami primárne na platformách Oracle a Microsoft. Sme zameraní na ETL processing, relačné databázy a spracovanie veľkého objemu dát.
Avšak hľadáme a poskytujeme výzvy aj v Streamovom a NoSQL spracovaní. OnPremise aj Cloud.

Táto pozícia je šITá presne na vašu mieru

  • Participáciou na kompletnom životnom cykle našich IT riešení – od dizajnu, cez vývoj, prípravu dodávok až po ich testovanie. S možnosťou vstupov do architektúry riešenia.
  • Kooperácia s IT analytikmi/developermi pri implementácii riešenia a jeho integrácii v rámci informačných systémov banky.
  • Tvorba a revízia odhadov prácnosti v úzkej spolupráci s analytikom.
  • Optimalizácia / tunning ETL procesov.
  • Podpora testovacích aj produkčných prostredí. Analýza a opravy incidentov v testovacej fáze aj v produkcii.
  • Kontinuálne rozširovanie a zlepšovanie existujúcich procesov, automatizácia interných vývojových postupov.
  • Tvorba a udržiavanie prevádzkovej dokumentácie spravovaných systémov.
  • 3rd level support.

Požiadavky

V tíme uvítame
V tíme určite uvítame, ak budete mať:

  • SQL advanced až expert (oracle PL/SQL alebo MS T-SQL/SSIS)
  • Python intermediate
  • Dobrá znalosť relačných databáz (Oracle, MS SQL)
  • Analytické a logické myslenie, schopnosť technickej perspektívy
  • Zodpovedný a aktívny prístup k práci, samostatnosť
  • Tímovosť a schopnosť komunikovať
  • Skúsenosti na podobnej pozícii s minimálne 2 ročnou praxou
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (schopnosť dorozumieť sa v rámci Erste Group)
    Výhodou je aj:
  • Predošlá prax v bankovom sektore
  • Pracovné skúsenosti v oblasti BI
  • Znalosť Microsoft SSAS/Tabular, MDX/DAX, Power BI , Sharepoint
  • Znalosť Microsoft Azure (Data Lake Storage, Data Factory, Databricks, Synapse Analytics,...) alebo iných cloudových riešení
  • Znalosť stream processing nástrojov a No SQL (SPARK, KAFKA)
  • Skúsenosti s "collaborative tools" (Jira, Confluence, MS Teams)
  • Skúsenosti s GIT, Nexus, Jenkins

Ponúkame

Vaše miesto u nás vám sadne. A nielen pre toto:

  • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top