Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Slovenská sporiteľňa

FULL STACK DEVELOPER

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané14.06.2022

Náplň práce

Deň Vám u nás ubehne rýchlo
Ako developer/ka budete:
• spolupracovať pri navrhovaní, vývoji, testovaní, dokumentovaní a nasadzovaní riešení založených na Power Apps, Power Automate, Power BI solutions v súlade s business požiadavkami
• navrhovať a zostavovať dátové štruktúry
• mať možnosť zapojiť sa aj do architektúry riešenia
• odhadovať prácnosť jednotlivých úkonov v úzkej spolupráci s analytikom
• riešiť množstvo integrácií s inými komponentmi informačného systému banky v jednom teame so zadávateľom požiadavky, takže komunikácia je veľmi rýchla a efektívna
• podporovať produkčnú verziu aplikácií a pracovať na analýze a oprave chýb

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:
• logickým a analytickým myslením
• skúsenosťami s Power Apps, Power Platform Services a Microsoft PowerFx
• s viacročnými skúsenosťami pri vytváraní aplikácií
• skúsenosti s prácou s dátami, SQL

Výhodou je:
• znalosť anglického jazyka (B2)
• API‘s, JavaScript, Azure Functions a znalosť C#
• základné znalosti webových technológií, ako sú ASP.NET, HTML
• predošlá prax v bankovom sektore
• znalosť JIRA, Confluence

Ponúkame

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:
Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobraziť všetky