Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOFTEC

Marketing Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.07.2022

Náplň práce

Do nášho interného marketingového tímu hľadáme šikovnú posilu so zameraním na tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí. Ak máš skúsenosti z reklamnej agentúry, ale chcel/a by si prejsť na stranu klienta, neváhaj a ozvi sa nám ešte dnes.

Čo budeš robiť?
• Správa sociálnych sietí (LinkedIn, Facebook, Instagram)
• Pravidelná tvorba obsahu (content plán, písanie príspevkov, tvorba krátkych videí, tvorba jednoduchej grafiky)
• LinkedIn ambasádor – očakávame, že budeš aktívne vystupovať na sieti LinkedIn a pomáhať nám budovať image atraktívneho zamestnávateľa
• Social selling – pomôžeš dohľadávať kvalitné leady na LinkedIne pre potreby kolegov zo salesu
• Správa webstránky (pravidelná aktualizácia obsahu, písanie článkov na Blog)
• Pomoc pri interných a externých eventoch

Požiadavky

• minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii (ideálne v odvetví IT, alebo v reklamnej agentúre)
• „drive“ a proaktívny prístup
• schopnosť preberať zodpovednosť a doťahovať veci do konca
• schopnosť písať pútavé texty
• skúsenosť s tvorbou jednoduchej grafiky (napríklad v Canve)
• ovládanie aspoň základov PPC a Google Analytics

Ak si sa v tejto pozícii našiel/-la, neváhaj a pošli nám svoje CV-čko aj s motivačným listom, v ktorom navrhni 1 konkrétne zlepšenie našej komunikácie na sociálnych sieťach. Budeme sa tešiť! 😉

Ponúkame

• priateľských a zábavných kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť
• možnosť marketingovo rásť a komunikovať zmysluplné IT riešenia, ktoré uľahčujú život;
• možnosť sebarealizácie a prezentovania vlastných nápadov;
• prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
• benefitný systém Kafetéria zohľadňujúci level seniority – dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok na 3. pilier, nákup auta na operatívny leasing či sabbatical;
• množstvo športových a kultúrnych podujatí (tzv. SOFTECOVICE, divízovice, tematické týždne, cvičenie v office), Multisport karta;
• príspevok na jazykové vzdelávanie;
• flexibilný pracovný čas;
• inšpiratívne nové priestory v Einparku - najzelenšom office v Bratislave s terasou, cyklomiestnosťou, „mekáčom“ aj hipsterskými gastro prevádzkami.

Články z magazínu

Zobraziť všetky