Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

St. Nicolaus

Brand Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané15.03.2022

Náplň práce

  • lokálne budovanie pridelených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring),
  • tvorba a implementácia marketingových stratégií pridelených značiek,
  • samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít,
  • spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značiek počas celého roka,
  • spolupráca a koordinácia aktivít s internými tímami, ako aj externými dodávateľmi,
  • príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb,
  • aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového portfólia,
  • priebežné vyhodnocovanie realizácie akčných plánov a kvality exekúcie,
  • administrácia zvereného portfólia značiek.

Požiadavky

  • máš za sebou aspoň 3 roky praxe na obdobnej pozícii,
  • máš skúsenosti s New Product Development a komplexnou starostlivosťou o značku,
  • aktívne komunikuješ v anglickom jazyku (úroveň B2),
  • si aktívny vodič a nevlastníš len preukaz ale aj na cestách si ako doma,
  • si pokročilý v znalostiach MS OFFICE,
  • rád pracuješ v teame, ale si tiež samostatný a vieš dotiahnuť zadania do konca;
  • považuješ sa za kreatívnu, dynamickú a proaktívnu osobnosť,
  • si schopný pracovať aj pod stresom,
  • vyhľadávaš priateľské pracovné prostredie a si ten správny parťák do tímu :)

Ponúkame

  • úspech, ktorý prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
  • stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
  • mobilný telefón, notebook ako základnú pracovnú výbavu, ktorá bude vždy plne k dispozícii,
  • samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
  • podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
  • máš možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
  • zabezpečíme ti aj pravidelný kurz cudzieho jazyka,
  • máme u nás otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
  • káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
  • nezabudnuteľné sú naše firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
  • jednoducho viaceré zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...
    Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Články z magazínu

Zobraziť všetky