Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

STAFFINO

UX/UI designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané30.09.2022

  • Staffino is a steadily growing customer and employee experience management platform, serving clients across more than 30 countries and a wide array of industries. We have been thriving in the market for a decade, demonstrating profitable growth consistently over the past five years.
  • Over the years, Staffino has transformed into an international powerhouse, serving mainly enterprise clients. We are working to become the #1 XM platform in Europe. Our cutting-edge platform has evolved to compete with the world's leading CEM platforms, with a core differentiating focus on recognising the invaluable contributions of hundreds of thousands of frontline employees.
  • Today, our clientele primarily spans across Europe, but we are extending our reach beyond its borders. Our team is committed to driving innovation in the experience management space. As a core member of Staffino, you will play a vital role in shaping the future of experience management worldwide while working alongside professionals from various backgrounds. Join us and make a global impact.

Náplň práce

Staffino tvoria talentovaní a nadšení ľudia nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia, ktorí s plným nasadením pracujú na zlepšovaní zákazníckej spokojnosti. Medzi našich klientov patria napríklad Dr.Max, JYSK, Orange, O2, Mall, RWE, E.ON a veľa ďalších.

Produkt Staffina prešiel dlhou a úspešnou cestou od svojho založenia v roku 2013. Teraz hľadáme šikovného a rozhľadeného junior UX / UI dizajnéra/dizajnérku, ktorý by rozšíril náš produktový tím.

Chcel/Chcela by si navrhovať komplexné a premyslené používateľské prostredia? Si analytický typ, ktorý sa nezaujíma len o formu, ale aj o fungovanie a použiteľnosť?

Tvoje úlohy v tíme

  • V spolupráci s kolegami sa budeš
  • Podieľať na analýze požiadaviek
  • Podieľať na mapovaní a vytváraní používateľských workflowov
  • Vytvárať wireframy a navrhovať riešenia, prototypovať a testovať ich
  • Finalizácia dizajnu
  • Dokumentovanie

Požiadavky

Čo od teba čakávame

  • Schopnosť pracovať v tíme a proaktivita
  • Vedieť podložiť a obhájiť navrhnuté riešenia
  • Analytické myslenie so schopnosťou chápať problémy v súvislostiach
  • Zodpovednosť a zmysel pre detail
  • Základná znalosť UX princípov a design thinking
  • Výhodou sú zaklady budovania design systému
  • Znalosť niektorého z dizajn nástrojov – Figma, Sketch, Adobe XD
  • Skúsenosť s tvorbou web UI
  • Základná znalosť anglického jazyka

Ponúkame

  • Možnosť flexibilnej práce z domu
  • Pohodové a priateľské pracovné prostredie, kde každý rád poradí a pomôže
  • Priestor na rozvoj a posun v rastúcej spoločnosti
  • Technické aj SW vybavenie
  • Multisport karta, Staffino merch, pekný office s prísunom čerstvého ovocia, pravidelné športové aktivity, super kolegovia a najlepšia káva

Kto sme

  • Rastúca platforma pre zber a analýzu zákaznickej spokojnosti
  • Začali sme na SK/CZ, teraz máme klientov v 38 krajinách
  • Nie sme neistý startup, ale nie sme ani korporácia - sme agilná spoločnosť pripravená na rast
  • Chceme pokračovať v expanzii a vybudovať globálnu značku

Články z magazínu

Zobraziť všetky