Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Startitup

Back-end developer (Nette)

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 3000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.12.2021

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Náplň práce

Hľadáme skúseného developera na senior alebo mid úrovni na full-time v bratislavskom office s možným home officom.

V Startitup Group aktuálne pracujeme nielen na našich portáloch, ale aj na out-of-the-box riešeniach, ktoré treba technologicky zastrešiť a viesť.

Startitup Group netvorí len 8 veľkých médií, ale aj viacero zaujímavých nadstavbových projektov. Pripravujeme projekty, s ktorými máme ambíciu konkurovať najväčším hráčom na trhu a potrebujeme šikovného developera, ktorý nám povie, ako majú vyzerať a fungovať po technickej stránke.

Čo budeš robiť?

  • vyvíjať nové riešenia pre pripravované projekty, za pomoci vlastného tímu
  • budovanie pevných základov pre nové projekty, ktoré čakajú len na teba, kým ich zrealizuješ
  • starať sa o už existujúce riešenia a ich optimalizáciu
  • práca s najnovšími open-source technológiami
  • práca na ôsmich veľkých médiách, ich WordPress adminoch a pluginoch
  • zlepšovanie systému predplatného
  • práca na inovatívnych a nových projektoch, ktoré na Slovensku nemajú obdobu
  • pravidelná komunikácia s tímami z produktu, marketingu či redakcie, čo sa týka problémov či nových features
  • implementácia a napájanie 3rd party softvérov, s ktorými pracujú napríklad redakcia či marketing

Očakávame, že:
Po 7 dňoch... sa budeš orientovať vo firme a v tech, ktorý využívame. Nacítiš, ako fungujú firemné procesy, kde sú naše silné stránky a kde slabiny.

Po 30 dňoch... máš ucelený prehľad na zoznam vecí, ktoré treba zlepšiť a pripraviť. Sám odhaľuješ nedostatky a už aktívne buduješ pevné základy novým projektom

Po 6 mesiacoch... pracuješ stopercentne samostatne a zadania od produktu, marketingu či redakcie len tak odbiehajú. Servery, weby, adminy, predplatné, nič nie je problémom.

Požiadavky

  • senior (alebo mid) so skúsenosťou s vedením menších tímov v IT
  • slovenčina a pokročilá angličtina sú must-have
  • PHP a Nette, JavaScript, MySQL
  • WordPress, Git, Docker
  • Linux, Apache Web Server
  • Varnish Cache a Redis
  • základy a skúsenosti s DevOps výhodou
  • skúsenosti s prácou na open-source technológiách výhodou
  • skúsenosti s vytváraním infraštruktúry, kreatívnymi riešeniami, delegovaním úloh

Okrem toho potrebujeme, aby si sa nebál googliť a púšťať sa do nových vecí. Ak nám náš partner povie, že potrebuje pripraviť niečo, o čom si v živote nepočul, zistíš to, pochopíš to a deleguješ.

Ponúkame

  • možný home-office
  • ak chceš, tak firemný equipment (notebook+monitor, vyhovuje nám Mac aj Windows)
  • nonstop káva, fresh ovocie, drinky alko+nealko či iné pozornosti od našich partnerov
  • lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
  • psíky v office (môže sa k nim pridať aj ten tvoj)

A všetky tie klasiky ako firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, divoké teambuildingy, posedenia.

Sme mladý tím – nie rigidný korporát, ale energická mladá firma, kde sa príliš nedbá na komplikované procesy alebo zbytočné mítingy a dáva sa priestor vlastnej kreativite a riešeniam.

Náš office je príjemný a v dobrej dostupnosti – 3 minúty autom z centra Bratislavy, na Panónskej ceste 7 (bývalá Pluska).

Články z magazínu

Zobraziť všetky