Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Steinringer

.NET programátor

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané14.07.2021

Náplň práce

Pre našich klientov vyvíjame webové biznis-systémy a intranetové platformy. Využívame pritom moderné technológie, agilný postup a kladieme dôraz na dobrú architektúru. Na vývoj používame Visual Studio 2019 s ReSharper-om, .NET Framework, .NET Core a C#.

K Tvojim hlavným úlohám patrí:

  • návrh softvérových riešení
  • programovanie frontendu a UI v Javascript, Typescript (AngularJS, Angular, React), HTML5 a CSS3
  • programovanie biznis logiky, dátového prístupu pomocou Entity Framework-u a controllerov v ASP.NET MVC
  • kontrola kvality práce (pull requests)
  • veľmi sa tiež potešíme ochote učiť mladších kolegov

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
C# - expert
JavaScript - expert
SQL - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
ReactJS - pokročilý
AngularJS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikatívnosť a zvedavosť
  • ochota vzdelávať sa a zdieľať svoje know-how s kolegami
  • analytické myslenie

Ponúkame

  • starostlivo udržiavaná firemná kultúra
  • 12-14 platov ročne
  • možnosť pracovať z domu (full home office)
  • možnosť vzdelávania (certifikáty, konferencie, kurzy)
  • developerské workshopy
  • 25 dní dovolenky aj do veku 33 rokov
  • možnosť bezúročnej pôžičky
  • vernostná prémia
  • starostlivosť o zdravie (fyzioterapia, bezpečné parkovanie bicyklov, sprcha, zdravé sedenie)
  • časovo flexibilná práca v mladom a angažovanom tíme
  • možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti

Články z magazínu

Zobraziť všetky