Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA

Key Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané16.06.2022

HudobnáBanka.sk zjednodušuje prácu tvorcom audiovizuálnych projektov (filmov, reklám, seriálov a YouTube videí). Máme vlastnú webovú aplikáciu s databázou takmer 3 miliónov skladieb a v našich knižniciach tvorcovia nájdu hudbu, s ktorou pracujú špičkoví filmoví tvorcovia z celého sveta. Používame unikátne technológie a postupy, ktoré nám pomáhajú napredovať a byť najlepšími nielen u nás, ale aj vo svete.

  • Hudobná banka je náš core produkt
  • vydávame vlastnú hudbu, a v roku 2019 sme v Los Angeles získali cenu v oblasti Production Music za najlepší pop-rock track
  • v portfóliu máme aj ďalšie nástroje, ktoré pomáhajú s vyhľadávaním hudby spoločnostiam po celom svete

Náplň práce

Ako pracujeme:

  • sme trojčlenný tím + ty a v celej firme je nás okolo 50
  • máme standupy o 9 ráno a ďalej je už len na tebe, ako si prácu rozvrhneš - žiadne veľké kecy a zbytočné meetingy
  • vieme, že prvé tri mesiace sú náročné, ale pomôžeme ti sa všetko naučiť
  • každý týždeň riešime spokojnosť kolegov a čo pre to môžeme urobiť

Koho hľadáme?
Hľadáme Key Account Managera. Tvoja práca sa bude točiť okolo komunikácie a vytvárania dlhodobých priateľských vzťahov s našimi televíznymi klientmi. Stretneš a spoznáš sa s tvorcami a zaujímavými profesionálmi od strihačov, cez produkciu, režisérov, až po management.

Požiadavky

Čakáme, že budeš:

  • mať záujem sa učiť v smere produkčnej hudby, technológií a licencovania
  • denne komunikovať s klientmi - budeš sa veľa stretávať sa s ľuďmi a telefonovať, tiež písať maily a chatovať
  • starať sa o aktuálne portfólio (televizních) klientov
  • prichádzať s kreatívnymi nápadmi ako posúvať prácu v tomto obore vpred
  • dávať produkťákovi feedback a nápady na nové featury, ktoré pomôžu našim klientom
  • keď budeš mať čas, môžeš sa chopiť role dramaturga a pomôcť klientovi s výberom hudby
  • zorganizovaný, samostatný, a že neodídeš bez splnenia úloh, ktoré si sľúbil - a keď máš hotovo skôr, môžeš sa zdvihnúť a ísť

Ponúkame

Čo ťa čaká po nástupe:

  • dostaneš informácie o tom, ako robíme obchod, kto sú naši klienti, zorientujeme ťa v autorskom práve, zoznámiš sa s kolegami a procesmi
  • prvé stretnutia budeš absolvovať spolu s kolegom, aby si sa s každým zoznámil/zoznámila
  • prvé týždne nepôjde o to spoznať hneď všetkých klientov, ale pochopiť business a dokázať sa v ňom orientovať
  • postupom času sa zoznámiš so všetkými klientmi a budeš sa o nich starať

Čo od nás dostaneš:

  • možnosť podieľať sa na rozvoji unikátnych hudobných produktov naprieč kreatívy, technológií, práva a businessu
  • po zapracování home-office, samostatnost a zodpovednosť za vlastnú prácu a nakladanie s časom - dôležité sú pre nás výsledky, nie odsedený čas
  • môžnosť sám/sama si nájsť vhodné pracovisko
  • možnosť ukázať čo dokážeš
  • notebook na pracovné účely a príspevok na telefón

Pokiaľ si sa pri čítaní predchádzajúcich riadkov už videl ako náš KAM a chceš stáť za firmou, ktorá dodáva kvalitnú hudbu slovenským tvorcom, daj nám o sebe vedieť.
Honza sa s tebou porozpráva a možno už čosko si dáme aj s tímom spoločnú grilovačku na terase nášho “baráku” v Prahe 🙂

Články z magazínu

Zobraziť všetky