Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Surglogs

Frontend developer (React / Typescript)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 4000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané03.11.2021

Surglogs provides healthcare facilities with a full suite of regulatory compliance software designed to improve the everyday routines of healthcare administrators by replacing the pen-and-paper documentation process with an easy-to-navigate digital platform.

🏆 Surglogs was named the “Best Compliance Solution” in 2020 by MedTech Breakthrough, an independent program that recognizes the top companies in the global health and medical technology industries.

Náplň práce

Ako frontend developer budeš zodpovedný za:

  • profesionálnu implementáciu nových funkcií a vylepšení
  • rozhodnutia o tom, ako najlepšie postaviť výkonnú a škálovateľnú webovú aplikáciu
  • zdieľanie znalostí ohľadom codebase s kolegami z platformových a featurových tímov
  • správu viacerých frontendových repozitárov s „micro frontend” architektúrou
  • správu a prispievanie do firemných open-source knižníc
  • udržiavať nástroje a frameworky, ktoré používame, aktualizované podľa najnovších trendov
  • zabezpečovať funkčnosť pomocou testov na všetkých úrovniach testovania, vrátane vizuálneho testovania
  • úzka spolupráca s našimi dizajnérmi pre dosiahnutie čo najlepšieho web experience na všetkých typoch zariadení v kontexte zaužívaných štandardov

Požiadavky

Koho teda hľadáme? Frontend vývojár so silným logickým myslením, vášňou pre clean code, zmyslom pre prioritizáciu a schopnosťou selfmanagementu. Ideálne najmenej 6 rokov skúseností s vývojom webových aplikácií ako frontendový developer a ovládaním týchto technológií:

  • znalosť ReactJS alebo iného JS frameworku
  • skúsenosti so static typing jazykom, ideálne Typescript
  • zapálenosť pre clean code a dodržiavanie JavaScript patternov, napr. component-oriented prístup, reusable code
  • silné testovacie skúsenosti na akejkoľvek úrovni - unit, integračné, akceptačné, e2e a vizuálne testy
  • základné znalosti pre complex state management knižnice, napr. redux
  • dôraz na optimalizáciu výkonu
  • skúsenosti s GraphQL výhodou

Ponúkame

Nebudujeme tímy, ale vytvárame priateľstvá a rodinu. V Surglogs je pre nás dôležitá kultúra, v ktorej majú šikovní ľudia dostatok príležitostí vyniknúť a posúvať svoju prácu na vyššiu úroveň – od testera po full stack developera. Záleží nám na tom, aby sme boli všetci spokojní, a preto každému ponúkame tieto benefity:

  • možnosť pracovať na skutočný remote (kdekoľvek zo sveta)
  • dlhodobá práca v úspešnom americko-slovenskom startupe
  • možnosť pracovných ciest do USA
  • konkurenčné finančné ohodnotenie
  • program na získanie podielu v spoločnosti
  • pravidelný príspevok na vzdelanie
  • príspevok na voľnočasové aktivity
  • priateľské pracovné prostredie

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top