Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Swiss Re Management AG

Full-stack Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané27.05.2022

Swiss Re is one of the world’s leading providers of reinsurance, insurance and other forms of insurance-based risk transfer, working to make the world more resilient. We anticipate and manage a wide variety of risks, from natural catastrophes and climate change to cybercrime. Combining experience with creative thinking and cutting-edge expertise, we create new opportunities and solutions for our clients. This is possible thanks to the collaboration of more than 14,000 employees across the world.

Our success depends on our ability to build an inclusive culture encouraging fresh perspectives and innovative thinking. We embrace a workplace where everyone has equal opportunities to thrive and develop professionally regardless of their age, gender, race, ethnicity, gender identity and/or expression, sexual orientation, physical or mental ability, skillset, thought or other characteristics. In our inclusive and flexible environment everyone can bring their authentic selves to work.

Náplň práce

  • Si bystrý, ambiciózny Full-stack Developer, ktorý hľadá novú príležitosť ?
  • Máš rád výzvy a prácu v medzinárodnom tíme ?
  • Si skúsený/á programátor /ka so skúsenosťou dodávať stabilné riešenia, máš chuť napredovať, rozvíjať svoje zručnosti a znalosti?
  • Máš schopnosť pozerať sa na veci komplexne, záleží ti na bezpečnosti a kvalite riešení ?

Ak áno, potom je toto skvelá rola, kde môžeš ukázať a rozširovať svoje skúsenosti, prinášať nápady a neustále sa vzdelávať. Swiss Re hľadá skúseného kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa stane súčasťou medzinárodného tímu v Group Finance IT. Náš tím funguje v Scrume a aplikuje DevOps postupy. Vyvíjame Cloud native riešenie, ktoré bežia na Microsoft Azure platforme.

Pošli nám svoje CV a

  • Staň sa súčasťou tímu aplikačných inžinierov, ktorí pracujú na finančných aplikáciách
  • Prispievaj k návrhu, implementácii nových funkcionalít, komponentov, rozhraní a dokumentácie na našich platoformách
  • Napíš kvalitný kód so zameraním na jednoduchosť, výkon, udržateľnosť
  • Budeš zodpovedný/á za celý životný cyklus aplikácií a komponentov, vrátane komunikácie so stakeholdermi

Požiadavky

  • pokročile skúsenosti s Javou, vrátane praktických skúseností so Spring Frameworkom (najmä Spring Boot), Java 11+, JPA
  • skúsenosť s vytváraním frontendových aplikácií pomocou Angular a TypeScript
  • Zameranie na vysokú kvalitu kódu, automatizované testovanie a test driven development
  • skúsenosti s webovými službami a REST API.
  • skúsenosti s postupmi DevOps vrátane CI/CD, IaC, kontajnerizácie
  • znalosť OO princípov a vzorov
  • dobrá znalosť data modellingu a SQL. Znalosť Non-SQL je výhodou.
  • skúsenosti s cloud computingom sú výhodou (najlepšie Azure)
  • máš rád/rada riešenie náročných technických aj funkčných problémov
  • veľmi dobrá znalosť angličtiny (slovom aj písmom)
  • výborné komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • hybridný spôsob práce (50:50)
  • flexibilný pracovný čas - ,,Own the way your work"
  • 5 dní dovolenky naviac
  • 100% príspevok na mestskú hromadnú dopravu
  • plne hradený príspevok na stravné vo výške 4,50€ na deň
  • refferal program
  • 6 sick days
  • multisport karta
  • a mnoho ďalších ..

Články z magazínu

Zobraziť všetky