Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Sygic

C#/MS SQL Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 4000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané01.03.2022

V Sygicu meníme spôsob, akým ľudia cestujú. Spájame smartfóny s autami, pomáhame rodinám zostať v kontakte a navigujeme flotily po celom svete. Sme priekopníkmi v hybridnej navigácii pre inteligentné zariadenia, ako sú Google Glass a Apple Watch.

V roku 2004 sme začínali v kancelárii o rozlohe 25m2 ako malý startup, dnes je naša appka jedna z najúspešnejších navigačných riešení s viac ako 200 mil. stiahnutiami. Náš softvér je dodávaný po celom svete vo viac ako 30 jazykoch. Preslávila nás mobilná aplikácia Sygic GPS Navigation, ktorá bola vôbec prvou navigačnou appkou na Appstore a druhou na Google Play.

Hoci nie sme v navigačnom biznise zďaleka jediným hráčom, ako prví sme prišli s viacerými skvelými funkcionalitami. Naša appka bola ako prvá na svete:

  • s 3D mapami
  • s integrovanou Head-up Display funkcionalitou
  • s Dashcam funkcionalitou
  • s integrovaným online parking informáciami v cieli cesty
  • s rozšírenou realitou v rámci funkcionality Real View Navigation

Naši užívatelia sú považovaní za súčasť vývojovej rodiny Sygic. Počúvame ich návrhy, a snažíme sa, aby im náš produkt stále prinášal pridanú hodnotu.

Náplň práce

Teraz je tvoj čas stať sa členom tímu Sygic!
Hľadáme nového/novú C# developera/developerku, ktorý/á má skúsenosti s vývojom databáz. Budeš zodpovedný/á za vývoj backendových systémov. Budeš sa podieľať na návrhu a implementácii riešení na každej dátovej vrstve, budeš dbať na výkon a optimalizovať procesy spracovania dát. Podieľať sa budeš aj na činnostiach v oblasti business intelligence.
Ak je to pre teba zaujímavé, neváhaj nás ozvať a poslať tvoj životopis.

Požiadavky

  • máš znalosť objektovo orientovaného programovania v jazyku C# na platforme .NET
  • máš skúsenosti s MS SQL Server alebo Oracle
  • máš znalosť jazyka SQL/T-SQL/PL-SQL
    Obrovská výhodou sú:
  • skúsenosti s dátovým skladom a business intelligence
  • znalosť Azure

Ponúkame

  • Podľa našich prieskumov spokojnosti, väčšina zamestnancov miluje našu firemnú kultúru. Všetci sa oslovujeme krstným menom a nemáme žiadny dresscode.
  • Home office máme cca 2-3 dni v týždni (podľa dohody s team leaderom). Veríme, že si vieš najlepšie zorganizovať čas ty sám/sama, aby si bol/a produktívny/a a šťastný/á, a poskytneme ti flexibilitu, ktorú potrebuješ.
  • Keď prídeš do kancelárie, bude na teba čakať pohodlná stolička a výškovo nastaviteľný stôl, ktorý ti spríjemní pracovný deň.
  • Vyber si svoje benefity sám/sama prostredníctvom nášho Cafeteria systému – zameraj sa na fitness a zdravie, wellness, kultúru, cestovanie, vzdelávanie, dôchodok či mnohé ďalšie.
  • Šport a wellness si s nami užiješ vďaka multisport kartičke.
  • Firemné akcie: hackathony, all-hands stretnutia, tímové raňajky, vianočné večierky, letné teambuildingy a iné.
  • Sedíme v jednej z najkrajších kancelárií na Slovensku. Viac ako 95 % našich zamestnancov je hrdých na to, že môžu priviesť známych a ukázať im okolie.
  • Máme krásnu terasu s grilom, ktorú si zamiluješ.
  • Skvelá káva, čaj a müsli sú samozrejmosťou. K dispozícii máme pre teba aj našu plne vybavenú kuchyňu.
  • Mimoriadny príspevok a deň voľna v prípade významných životných udalostí – svadby a prírastok do rodiny.
  • Máme vybudovaný agilný duch startupov a plochú hierarchiu, kde sa môžeš kedykoľvek porozprávať s manažérmi alebo dokonca so CEO.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top