Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Tap Home

Product Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané09.06.2022

Sme slovenská firma, od roku 2012 vyvíjame vlastný smart home systém (hardvér, firmware, appky, cloud) a budujeme sieť inštalačných partnerov, ktorí ho dodávajú zákazníkom.
Primárne riešime slovenský trh, nasleduje český, maďarský, taliansky.

Info o produktoch: https://taphome.com

Naša komunita inštalatérov a zákazníkov:

A takto si žijeme: https://photos.app.goo.gl/yzWVLSYtecR9Z6n18

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na plný pracovný úväzok, interne.

Prvý 1 - 2 roky budeš prechádzať cez všetky oddelenia firmy, aby si čo najlepšie pochopil/a celé fungovanie produktu od jeho vývoja a výroby, až po inštaláciu a servis. 📣 Táto pozícia je vhodná pre absolventov! 📣

Tvoja náplň práce:

  • navrhovanie vylepšení produktu - mobilnej aplikácie aj hardwaru
  • vytváranie šablón na komunikáciu so zariadeniami tretích strán (Shelly, TP-Link, Yeelight, Sonos, ...) a ich zverejnenie na github-e
  • pomoc pri tvorbe a udržiavaní dokumentácie k našim produktom
  • dolaďovanie marketingových kampaní na Facebooku
  • pomoc so školeniami našich inštalačných partnerov
  • kontakt so zákazníkmi a získavanie spätnej väzby o produkte
  • spravovanie prekladov aplikácií a marketingových materiálov
  • technická podpora pre zákazníkov, pomoc s konfiguráciou na diaľku cez mobilné aplikácie
  • testovanie novej funkcionality riadiacej jednotky, aplikácií pre iOS a Android
  • poskytovanie spätnej väzby pri navrhovaní jednoduchšieho postupu konfigurácie a pri návrhu nových modulov

Požiadavky

Na túto pozíciu sú potrebné dobré komunikačné schopnosti a predovšetkým technický talent.
Extra body získavaš, ak:

  • máš analytické myslenie
  • si technický typ, nemáš problém rýchlo sa zorientovať v rôznych technických riešeniach a softvéroch

🌍 Základná komunikačná znalosť anglického jazyka je nevyhnutná.

Ponúkame

Ponúkame plat. Taktiež aj možnosť ovplyvniť veci, a hlavne pracovať na produkte, ktorý treba donekonečna zlepšovať.

Články z magazínu

Zobraziť všetky