Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Touch4IT

Marketingový špecialista

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané09.05.2022

Touch4IT je mladá ambiciózna firma s vysokými cieľmi, ktoré sa nám darí rýchlo napĺňať. Zaoberáme sa vývojom digitálnych produktov na mieru, tvorbou natívnych mobilných aplikácií, IOT, AR, VR a hlavne sme nadšencami nových technológií. Okrem samotnej práce sa radi zabavíme stolným futbalom, Xbox-om alebo si zahráme tenis, basketbal či hokej. Sme vášniví motorkári a cestovatelia. A toto všetko stíhame lebo náš tím tvorí 60+ špecialistov.

Náplň práce

Do nášho marketingového tímu hľadáme človeka so zmyslom pre kreatívu a organizovanosť, ktorý bude mať príležitosť pracovať pod vedením skúseného brandového špecialistu. Budeš môcť naplno vypustiť svojho kreatívneho ducha, venovať sa nastavovaniu a napĺňaniu marketingovej stratégie jedného z našich finančných produktov (Finappie) & riešiť jeho kompletnú online i offline marketingovú komunikáciu.

Aké budú Tvoje zodpovednosti?

  • Kompletná starostlivosť o marketingovú komunikáciu nášho finančného produktu Finappie:
  • Tvorba contentu & jeho publikácia na sociálne siete
  • Tvorba, nastavenie, vyhodnocovanie platených kampaní na sociálne siete
  • Tvorba promo videí – ich scenáre (brandové/grafické) v spolupráci s externou produkčnou firmou i našim interným grafickým dizajnérom
  • PR aktivity (oslovovanie médií, PR články, tlačové správy,...)
  • Email marketing (práca s nástrojom MailChimp, tvorba, odosielanie a vyhodnocovanie newslettrov)
  • Tvorba akýchkoľvek brandových promo materiálov
  • Navrhovanie rôznorodých online/offline kampaní na promo produktu
  • Komunikácia v rámci partnerstiev & ich promo
  • Komunikácia v rámci nášho marketingového tímu & s hlavným idea makerom produktu Finappie
  • Sledovanie trendov v oblasti marketingu i v oblasti finančníctva (v tej, v ktorej pôsobí Finappie)

Požiadavky

Čo od Teba očakávame?

  • Min. 2+ ročné skúsenosti s marketingovou komunikáciou
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu – výhodou
  • Základné skúsenosti so sociálnymi sieťami (Facebook – FB Business Manager, Instagram, LinkedIn) sú nevyhnutnosťou
  • Slovenský jazyk – na výbornej úrovni (slovne i písomne)
  • Anglický jazyk – min na úrovni B2 (ideálne aj C1)
  • Dobré komunikačné i organizačné znalosti
  • Záujem vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať
  • Proaktívny prístup

Ktorí ľudia budú teraz s tebou pracovať v prvej línii?

  • Brand špecialista Martin
  • Líder marketingového tímu Miška
  • Grafický & motion dizajnér Maťo

Ponúkame

Čo Ti ponúkame?

  • Moderné kancelárie v centre hlavného mesta (medzi Bratislavským hradom a Slavínom)
  • Neformálne pracovné prostredie, skvelý kolektív a flexibilný pracovný čas
  • Prácu v  tíme so skúsenými dizajnérmi
  • Prácu v rýchlo rastúcej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami
  • Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Tvojim skúsenostiam v odvetví
  • Prácu remote (homeoffice) podľa dohody
  • Teambuildingy pri mori a ďalšie tímové akcie ako turistiky,  grilovačky, herné večery,....
  • Behom pracovného dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase

Články z magazínu

Zobraziť všetky