Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ui42

PPC stážista

MestoBratislava

FormaInternship

Platod 400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané26.04.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Hľadáme proaktívneho stážistu/ stážistku, ktorá ocení príležitosť vyrásť na PPC špecialistu a užiť si pri tom skvelú partiu kolegov vo firme, ktorá ja na Slovensku v eCommerce lídrom.
Budeš klikať kampane, a všetko ďalšie na čo si trúfneš, samozrejme po úvodnom zaučení a pod supervíziou našich seniorov.

Požiadavky

PPC guru sa z teba u nás stane rýchlo, ak:

  • ťa performance marketing a eCommerce baví a máš naozaj silnú chuť sa zlepšovať
  • už máš (alebo si teraz hneď rýchlo vyklikáš) Google certifikáty (Google Ads Display Certification & Google Ads Search Certification first pls) a pošleš nám výsledok v precentách
  • rozmýšľaš analyticky a učíš sa rýchlo
  • máš vzťah k číslam a vieš čo sú GA (Google Analytics)

Ponúkame

  • absolútne skvelých kolegov
  • stabilitu úspešnej firmy, ktorá je lídrom na trhu eCommerce už 25 rokov
  • otvorenosť voči dobrým nápadom, tvorivú atmosféru a férovosť
  • multisport kartu, bedminton alebo poker a legendárne firemné víkendy

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top