Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Union poisťovňa

SLM & Licence Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.12.2022

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Náplň práce

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste a budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Do nášho tímu hľadáme samostatného špecialistku/-tku so skúsenosťami v rámci licenčného managementu a service level managementu.

Na tejto pozícii preberieš zodpovednosť za:

  • životný cyklus SW (Desktop SW, Microsoft, Oracle, Adobe, ... ) so zaistením zhody s licenčnými zmluvami a s dodávateľskými kontraktmi,
  • správu a bezpečnosť licenčných kľúčov a osvedčení a monitoring využívania licencií,
  • licenčnú inventúru spoločnosti,
  • životný cyklus kontraktov a zmlúv s dodávateľmi pre definovanú oblasť, nastavovanie štandardov, procesov, procedúr a smerníc v oblasti SAM,
  • správa licenčného SW Auditpro ako aj konfiguračnej databázy pre „centrálny“ SW,
  • udržiavanie a centrálnu kontrolu CMDB (IT asset management),
  • tvorba objednávok, prípravu podkladov na tendre, komunikácia s dodávateľmi a internými zákazníkmi.

Pre oblasť service manažmentu budeš zodpovedať za:

  • analýzu, definovanie, monitorovanie a reportovanie kvality ICT procesov a služieb na báze SLA,
  • implementáciu ICT procesov do Servicedesk nástroja a následný monitoring,
  • správu životného cyklu aplikácie Cdesk (Servicedesk riešenie), aplikačný garant za riešenie,
  • komunikáciu s výrobcom aplikácie, riešenia problémov ako aj rozvojových aktivít,
  • prípravu reportov a reportovanie kvality ICT služieb na báze SLA.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Požiadavky

  • certifikácia ITIL intermediate,
  • orientácia sa v End-user license agreement,
  • SLM, SLA - znalosť postupov a princípov,
  • expertná znalosť Excel,
  • anglický jazyk - pokročilý (slovom a písmom),
  • znalosť SQL a reportovaniach nástrojov (napríklad Qlik Sense),
  • samostatnosť, precíznosť a dôslednosť.

Ponúkame

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Články z magazínu

Zobraziť všetky