Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

United Classifieds

Backend JS developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané03.05.2022

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Radi by sme využili a zúročili roky skúseností zo všetkých oblastí inzercií (reality, auto-moto, všeobecná inzercia) a preto ich vkladáme do vývoja nového funkčného a a praktického riešenia.

Vyvíjame platformovú základňu pre viac ako 30 trhových brandov s medzinárodným pôsobením, ktorá dokáže efektívne pracovať s enormným množstvom dát, ktoré našimi webmi pretečú (dohromady ich navštívi cca 2 milióny unikátnych používateľov mesačne).

Platforma je vyvíjaná:

  • microservice architektúra,
  • service spolu komunikujú aj pomocou eventov cez RabbitMQ / Kafku,
  • dáta storujeme v Elasticsearch resp. MySQL podľa vhodnosti,
  • kód spravujeme, testujeme a nasadzujeme za pomoci GitLab-u,
  • výsledné riešenie beží v datacentre na technológii Docker Swarm,
  • Rest API, Asynchrónne procesy.

Požiadavky

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti:

  • JavaScript / TypeScript aspoň 1 rok,
    Výhodou je znalosť:
  • Express / Nest (framework), Node.js, MySQL/Elasticsearch

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
  • Multisport karta ,
  • zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
  • náborový bonus,
  • možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
  • kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších),

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top