Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

United Classifieds

Product owner - Autobazár.EU

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané25.04.2022

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Sme firma, ktorá má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Viac ako stovky tisíc používateľov u nás denne hľadajú svoje nové bývanie či auto. Našou misiou je podávať im pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Do tímu, ktorý sa venuje vývoju auto-moto portálov obsadzujeme pozíciu Product ownera/manažéra. Hľadáme kolegu, ktorý sa stane kormidlom tohto segmentu. Bude určovať smerovanie, podieľať sa na tvorbe stratégie, inovácii, rozvoju biznisu. Riadiť, koordinovať a rozvíjať produktový tím (špecialistov, grafika, testera).
Hlavnou zodpovednosťou tejto role je kontinuálne pracovať na tom, aby naši používatelia a platiaci klienti vždy dostali, čo najhodnotnejšie služby a produkty v kontexte situácie na trhu a ich potrieb.

Ak ti nechýbajú kreatívne nápady, si organizovaný a máš výdrž dotiahnuť veci do konca a chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a používať mnoho ľudí. A ak si zároveň technický typ a baví ťa nachádzať vo veciach logiku a analyzovať ich, si organizovaný a systematický, tak si u nás vítaný/á!

Čo všetko táto pozícia obnáša?

• návrh nových funkčností, kreatívna tvorba produktových zadaní (wireframy/mockupy, UML diagramy, produktové špecifikácie),
• koordinácia strategických aktivít,
• práca s používateľským a klientskym feedbackom. Identifikácia potrieb klientov a príprava návrhov na úpravy produktu,
• manažment spolupráce medzi oddeleniami – dizajn, development, obchodné oddelenie, marketing, performance marketing, support,
• manažment a rozvoj kolegov v tíme.

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, preto je jej znalosť pre teba výhodou. Plánovanie a prioritizáciu realizujeme cez metodológiu OKR.

Pri práci ti môžu pomôcť základy HTML, CSS, prípadne základný technologický background. Medzi dôležité predpoklady patria aj analytické a technické myslenie, kreativita, tímový duch a rešpekt pre deadliny.

Momentálne väčšinou pracujeme z domu, no osobná interakcia je pre nás taktiež dôležitá. Radi ťa preto privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline aspoň párkrát do mesiaca.

Ak si sa v tejto pozícii našiel, pošli nám svoje CV :) !

Požiadavky

  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Google Analytics - Základy
  • zmysel pre detail,
  • dobrý timemanagement,
  • analytické myslenie,
  • samostatnosť, komunikatívnosť,
  • chuť učiť sa nové veci ,
  • schopnosť čítať v uml diagramoch, wireframoch, základné schopnosti ich vytvárania,
  • práca s prototypmi,
  • skúsenosti s admin rozhraniami: wordpress, magento alebo inými vítana,
  • skúsenosti z online prostredia a tak isto aj technický background a znalosť scrumu sú výhodou.

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
  • Multisport karta ,
  • zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
  • náborový bonus,
  • možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
  • kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších),

Články z magazínu

Zobraziť všetky