Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

UNIVERSAL maklérsky dom

Event & Marketing Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané10.04.2022

Náplň práce

  • plánovanie, organizácia a realizácia firemných eventov
  • vyhľadávanie lokalít pre eventy, vyjednávanie s dodávateľmi služieb
  • rozpočtovanie a tvorba programu
  • v spolupráci s grafikom príprava podkladov pre podujatia, návrhy a odsúhlasovanie grafík, videí a podobne
  • marketingové aktivity - podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie spoločnosti, komunikácia s médiami a obchodnými partnermi

Požiadavky

  • minimálne SŠ s maturitou
  • aspoň základné skúsenosti s organizáciou eventov alebo schopnosť a najmä záujem sa učiť
  • priateľský, komunikatívny typ
  • tímový hráč s konštruktívnym a racionálnym myslením, ktorý obľubuje prácu s ľuďmi a pre ľudí
  • vítaná je tiež schopnosť vedieť sa samostatne rozhodnúť
  • vodičský preukaz a jeho aktívne využívanie :-)

Ponúkame

  • zázemie jednej z najdlhšie fungujúcich a najúspešnejších spoločností na trhu s minimálnou fluktuáciou
  • mladý kolektív marketingového oddelenia
  • firemné teambuildingy
  • možnosť vzdelávať sa
  • osobný aj profesný rast

Články z magazínu

Zobraziť všetky