Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

UNIVERSAL McCANN Bratislava

Offline Media Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané02.05.2022

🖐️ Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí. Sme profesionáli v oblasti komunikácie. A sme predovšetkým ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.

A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ spomedzi mediálnych, kreatívnych, reklamných alebo eventových agentúr.

Mali by ste o nás taktiež vedieť, že sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Náplň práce

Láka ťa práca v mediálnej agentúre? Baví ťa práca s číslami a systémemami?
Ak áno, tak využi svoju príležitosť a poď k nám plánovať a nakupovať mediálny offline priestor.

Aká pracovná náplň na teba čaká?

  • Optimalizácia, detailné plánovanie a nákup print, outdoor a radio médií;
  • komunikácia so zástupcami jednotlivých médií a monitorovanie vývoja mediálneho trhu;
  • komunikácia s kreatívnymi, reklamnými a PR agentúrami;
  • príprava detailných mediálnych návrhov v prezentačnej podobe;
  • práca so špecializovanými mediálnymi softwarmi a MS Office;
  • práca v teame vrámci agentúry.

Požiadavky

Od vhodného kandidáta očakávame:

  • výborné analytické a matematické schopnosti, práca s číslami nevyhnutnosť
  • výborné komunikačné schopnosti
  • flexibilnosť a schopnosť pracovať teamovo
  • vysoké pracovné nasadenie
  • kreatívne myslenie
  • zmysel pre detail, dôslednosť
  • samostatnosť, zodpovednosť, práca pod stresom
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti v mediálnej, marketingovej alebo ekonomickej oblasti sú výhodou
  • logické myslenie, iniciatívnosť

Ponúkame

Koncoročný bonus v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov
5 dní dovolenky naviac počas vianočných sviatkov, možnosť home office
Vzdelávanie: účasť na konferenciách a školeniach, hodiny anglického jazyka
Zvýhodnená športová Multisport karta
Firemná Joga
Pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity
Mobilný telefón
Práca v mladom priateľskom kolektíve v novo-vybudovanom office podľa umenia feng shui

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top