Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Vkontextu

Copywriter & content specialist

MestoPraha

FormaFull-time

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované30.11.2022

Náplň práce

Studio Vkontextu se poohlíží po copywriterské duši, která by napsala tento inzerát, stejně jako cokoliv jiného, mnohem trefněji a bez chyb!

Náplň každodenní činnosti:

  • textace materiálů v celém spektru brandingu
  • tvorba obsahu webů a prezentací
  • koncepce komunikace na sociálních sítích pro klienty i naše studio (INST, FB, LNKD)
  • úzká spolupráce s našimi designery
  • základní jazyková korektura grafických výstupů
  • naming značek a zapojení do procesu registrace ochranných známek
  • chill, pohoda, kreativní práce a banda kamarádů kolem

Požiadavky

  • perfektní znalost češtiny
  • angličtina na pokročilé úrovnI
  • zkušenost s propagací značky, události, produktu
  • přehled o současných trendech na sociálních sítích
  • nápaditost & systematičnost

Ponúkame

  • kreativní a pestrou práci pro tématicky zajímavé brandy
  • stabilní práce na full-time
  • příjemné atraktivní prostředí studia
  • top lokalita (Praha 2 - Náměstí Míru)
  • nejlepší lidi kolem a stejně dobrý kafe
  • nástup je možný ihned nebo počkáme, když budeš za to stát..:)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top