Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Volis International

Account manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané30.11.2021

Volis International je full-servisová Google partnerská digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní, tvorbu obsahu a mediálny servis.

Venujeme sa SEO a výkonnostným kampaniam na Google, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam.

Pomohli sme klientom ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina, O2 Business Services, Volis Academy, Stella Artois, Vegmart, YEME či TA3. Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.

Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 - 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020.

Volis International je členom IAB, Digitálnej koalície a British Chamber of Commerce.

Náplň práce

Komunikácia medzi klientom a agentúrou, manažment projektov.
Hľadáme:

  • Poslucháča, ktorý pochopí potreby klienta, naplní jeho očakávania a pomôže mu dosiahnuť jeho ciele.
  • Autora, ktorý spolu so špecialistami vytvorí ideálnu stratégiu.
  • Mediátora, ktorý zabezpečí dodanie všetkého sľúbeného včas a v najlepšej kvalite (aj v anglickom jazyku).

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa
    Vzdelanie v odbore
  • marketing, manažment, IT, ekonómia a iné.
    Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)
    Vodičský preukaz
  • skupiny B výhodou
    Prax na pozícii/v oblasti
  • marketing, manažment, predaj
    Počet rokov praxe
  • minimálne 2
    Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Skúsenosť a práca v digitálnej /marketingovej agentúre min. 1 rok je podmienkou.

Ponúkame

  • Vzdelávanie zadarmo (jazykový kurz , marketingové konferencie, webináre)
  • Super poloha v centre mesta
  • Multišport karta
  • Lístky do divadla
  • Preplácané spoločné firemné obedy raz za týždeň
  • Endless káva a ovocie

Články z magazínu

Zobraziť všetky