Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Volis International

SEO špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované11.12.2023

Volis International je full-servisová Google partnerská digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní, tvorbu obsahu a mediálny servis.

Venujeme sa SEO a výkonnostným kampaniam na Google, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam.

Pomohli sme klientom ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina, O2 Business Services, Volis Academy, Stella Artois, Vegmart, YEME či TA3. Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.

Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 - 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020.

Volis International je členom IAB, Digitálnej koalície a British Chamber of Commerce.

Náplň práce

  • On-page SEO auditing, odporúčania, implementácia
  • Off-page stratégie, linkbuilding
  • Obsahové stratégie
  • Analýzy kľúčových slov
  • Spolupráca na iných projektoch (web, ppc, content)

Požiadavky

  • rozhľad a skúsenosti v online marketingu
  • minimálne 2 ročné skúsenosti s optimalizáciou webov pre vyhľadávače
  • Slovenský jazyk na úrovni C2, anglický jazyk na úrovni B2
  • dobrú znalosť Google Analytics, základy Google Tag Manager
  • marketingové a analytické zmýšlanie
  • základy HTML a CSS – pokročilá znalosť výhodou.
  • vysokoškolské vzdelanie v marketingu, manažmente, IT alebo podobnom výhodou

Ponúkame

  • Práca na zaujímavých klientoch ako O2 Business Services, TA3, Volis Academy a iné
  • Denný prísun free kávy, ovocia a raz týždenne pozývame na obed
  • Jazykové kurzy zadarmo
  • Multisport karta
  • Možnosť vzdelávať sa na konferenciách, seminároch, webinároch, workshopoch
  • Výbornú lokalitu v centre Bratislavy
  • Možnosť práce na full time. Taktiež na part - time /minimálna kapacita 40+ hodín/.
  • Pracovný pomer: faktúra

Články z magazínu

Zobraziť všetky