Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

WEZEO

Sales manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2400 — 3600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.02.2022

WEZEO je technologický software house, ktorý sa zaoberá vývojom hybridných aplikácií. Našou filozofiou je snaha o maximálnu efektivitu a taktiež o tvorbu inovatívnych projektov a produktov, ktoré majú potenciál rastu a presadiť sa na medzinárodnom trhu.

Medzi našich najväčších klientov patria inovatívne spoločnosti ako finax.eu - je jedným z najrýchlejšie rastúcich fintech startupov v regióne. Naše technologické inovácie sme priniesli do firiem ako sú Diagnose.me, Fumbi, Growni, Cloudtalk, Medirex, Lab.Online a iné.

Na rovinu naša firemná kultúra nie je pre každého a naša kultúra je orientovaná na výsledky, ktoré sme si spoločne nastavili. Firma je plná ľudí, ktorí chcú spoločne plniť vízie firmy a neodrádza ich veľa práce, vysoké nároky a otvorená komunikácia. Staviame na spoločných hodnotách ako komunikácia, prístup a zodpovednosť. Ak si nastavený/á inak, nestrácaj čas.

Naše očakávania sú, že k nám prídeš s pozitívnym myslením a náladou, kolegovia sa budú môcť na teba spoľahnúť, máš vo veciach prehľad a poriadok. Nebojíš sa priamo komunikovať svoje očakávania a komunikovať transparentne na kolegov a našich klientov. Zároveň sa môžeš spoľahnúť, že budeme stáť za tebou a supportovať ťa a posúvať ťa vpred vďaka našej transparetnej komunikácii a feedbackom, ktoré sú súčasťou našej kultúry.

Pre viac info čítaj ďalej a nezabudni pozrieť https://www.wezeo.com/, FB alebo Instagram. Pokiaľ máš záujem zistiť si o nás viac a pozri si náš podcast Moderná firma - https://youtu.be/riXkUF3Om2A , dozvieš sa zaujímavé infošky o nás.

Náplň práce

Hľadáme k nám šikovného a skúseného sales managera, ktorý by vyhľadával a vytváral nové obchodné príležitosti na slovenskom a medzinárodnom trhu. Tvojou úlohou bude vybudovať a mať zodpovedný dohľad nad našim obchodným tímom a udržiavať a sledovať dobré vzťahy s našimi budúcimi a aj súčasnými klientmi, s ktorými budujeme dlhodobo udržateľný a prospešný business pre spoločnosť a ich zákazníkov. Oceníme ak máš analytické a komunikačné zručnosti a skúsenosti s vedením a strategickým plánovaním, a tvojou proaktivitou dokážeš odhaliť problém ešte skôr ako dosiahne kritický bod.
Pre viac info nezabudni pozrieť https://www.wezeo.com/, FB alebo Instagram...

Požiadavky

Čo by si mal/a vedieť

• minimálne 2 roky skúseností s vytvorením obchodných príležitostí
• schopnosť riadiť a pracovať v tíme, ale aj na samostatných zadaniach
• jasnú a transparentnú komunikácia s tímom a klientom
• strategicky plánovať, analyzovať trhy a vyhľadávať nové príležitosti a budovať dlhodobé obchodné vzťahy
• mať prezentačné schopnosti (verbálne aj písomne)
• prehľad v oblasti fintech, techtravel a techeducation
• motiváciu sledovať trendy, vzdelávať sa a zdokonaľovať sa
• proaktívny prístup a silné komunikačné schopnosti, pretože pracujeme prevažne remote a je dôležité sa pravidelne zladiť s tímom

Ponúkame

Priestor byť proaktívny
Radi ťa podporíme v tvojich nápadoch, a potrebách keďže firmu posúvame vpred spoločnými silami. Budeš mať priestor angažovať sa v mnohých oblastiach, a spoločne si nastavujeme tvoje a firemné ciele. Finančnú odmenu si nastavíš podľa seba na základe sebareflexie, feedbacku a odporúčaní tvojich kolegov.

Príležitosť budovať firmu
Máš ambície zlepšovať prostredie, smerovanie a rozvíjať seba a ostatných? Budeš mať priestor navrhnúť zlepšenia vo WEZEO a tak sa podieľať na jeho budovaní a raste. Nemusíš si tak zakladať vlastnú firmu, aby si mohol jednu viesť.

Sebarozvoj
Čokoľvek čo potrebuješ, aby si naboostoval svoj skill a urobil svoju prácu najlepšie ako vieš budeš mať k dispozícií či už najnovší hardware, pekné pracovné prostredie v parku pri Dunaji alebo možnosť a mať flexibilitu a priestor na vzdelávanie a sebarozvoj aj počas pracovného nasadenia.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top