Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Widerio

PHP Backend programátor

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 3200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.01.2022

Sme partner internetovej siete Mall, disponujeme vlastnými skladmi a pre našich klientov zabezpečujeme uskladnenie produktov, odosielanie koncovým zákazníkom. Máme vyvinuté riešenie, vďaka ktorému vieme e-shopy napojiť na marketplace Mall.

Medzi našich typických zákazníkov patria veľkoobchodní predajcovia a výrobcovia tovarov.

Náplň práce

  • integrácia na marketplace Mall group
  • integrácia na ERP systém Pohoda (priamo cez MS SQL databázu)
  • XML / CSV / API napájanie produktových feedov od zákazníkov
  • Laravel na backende, Vue.js na frontende
  • v blízkej dobe napojenie na iné Marketplace (Amazon, Alza, Allegro, Emani)

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné skúsenosti s PHP
  • znalosť MVC frameworkov, ideálne Laravel alebo Symfony
  • znalosť SQL databáz
  • skúsenosti s GIT
  • skúsenosti s AWS výhodou
  • apoň základná znalosť anglického jazyka, porozumieť dokumentáciám a návodom v angličtine

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • adekvátne platové ohodnotenie
  • možnosť pracovať v kancelárii alebo homeoffice

Na projekte používame nasledovné nástroje a stack:

  • Laravel na backende, Vuejs na frontende
  • Asanu ako taskovací tool
  • Slack na komunikáciu
  • G-suite ako dátové úložisko dokumentov a firemná Wiki
  • 1password ako password manager
  • Mailgun na odosielanie e-mailov
  • Bitbucket na repozitáre

Aplikácia beží na custom-made AWS architektúre:

  • chránené pod internou VPN
  • LXC kontajnery
  • Load Balancer, ktorý operuje nad 2 aplikačnými serverami. v reálnom čase distribuuje záťaž na 2 totožné servery
  • SQL databáza funguje na samostatnom serveri, ktorý je optimalizovaný čisto na chod databáz
  • Assety sú uložené na S3 úložisku napojené na CDN Cloudfront

Články z magazínu

Zobraziť všetky