Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wienerberger

Brand manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.04.2022

Náplň práce

Si marketér so zmyslom pre detail a vášňou pre dobrú architektúru, máš dobrý vkus a videl si už tehlu naživo, tak hľadáme práve teba. Pridaj sa k nám a poďme spolu meniť komunikáciu v stavebnom segmente. Tvojou úlohou bude:

  • príprava a vyhodnotenie marketingových plánov pre zverené značky Porotherm, Tondach a Terca
  • návrh a exekúcia komunikačných kampaní v spolupráci s agentúrami
  • riadenie zvereného produktového portfólia
  • získavanie insightov: monitorovanie trhových trendov, konkurencie, spotrebiteľského správania, customer jouney, cieľových skupín
  • aktívna komunikácia so všetkými cieľovými skupinami, návrh a exekúcia aktivít
  • príprava vybraných POS
  • organizácia eventov a školení pre zverené značky

Požiadavky

Hľadáme samostatného človeka s vlastným názorom a nevadí, keď sa nebude zhodovať s naším. Dokonca to uvítame a radi sa o tom s tebou pobavíme, lebo máme radi nové nápady a nevyšliapané chodníčky. Od nás určite nebudeš počuť vetu, „Lebo to takto to robíme už 10 rokov“.

Ale predsa len by si mal/a mať:

  • skúsenosti s budovaním brandu a komplexných komunikačných kampaní,
  • dobrý time management, organizačné a komunikačné schopnosti,
  • analytické myslenie, čiže ťa neprekvapí žiaden report a vieš ho ľahko interpretovať ,
  • multitasking zakódovaný vo svojej DNA a dokážeš pracovať na viacerých projektoch naraz,
  • dobré nápady, robíš super prezentácie a dokážeš strhnúť celý tím,
  • nestratíš sa v džungli digitálnej komunikácie a nástrojov,
  • tvoje ego nie je väčšie ako tvoje skúsenosti, ľahko zapadneš do tímu a vieš sa prispôsobiť zmenám,
  • dobrú náladu a positive mindset,
  • plynulú angličtinu,
  • technický background je veľkou výhodou.

Ponúkame

  • skvelý tím a priateľská atmosféra
  • veľká sloboda a flexibilitu, ktorá je ale spojená so zodpovednosťou
  • pravidelné vzdelávanie
  • home office a flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobraziť všetky