Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wienerberger

Digital marketing coordinator

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.09.2022

Náplň práce

  • participácia na vytváraní a realizácia digitálnej stratégie v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti a jednotlivých oddelení
  • správa a čistenie zákazníckych databáz
  • príprava reportov
  • správa a údržba marketing cloudu
  • správa online kampaní (google ppc, fb/ig, strossle, bannerové kampane)
  • správa a optimalizácia webu a microsites (AEM, Wordpress)
  • správa digitálnych assetov
  • príprava importných podkladov pre produkty pre web a webshop
  • koordinácia aktivít s oddelením produktového manažmentu
  • komunikácia s digitálnou a reklamnou agentúrou
  • plnenie ad hoc úloh podľa zadania nadriadeného

Požiadavky

  • pokročilá znalosť MS Excel
  • analytické schopnosti a zmysel pre detail
  • samostatnosť a doťahovanie projektov do úspešného konca
  • flexibilita a proaktivita
  • teamový hráč a dynamická osobnosť
  • orientácia v základných metrikách a nástrojoch Google Analytics a sociálnych médií

Ponúkame

  • hybridná práca: home office / office
  • flexibilný pracovný čas
  • aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany zamestnávateľa
  • sociálny program ( teambuildingy, športový deň, vianočný večierok... )
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov Wienerberger

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top