Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Portu

Brand Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 3000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané24.03.2022

Portu je rýchlo rastúci projekt českej investičnej skupiny WOOD & Company. Sme lídrom na poli inovatívnych online investičných služieb za 4 roky od založenia máme viac než 120 000 registrovaných používateľov, ktorým spravujeme cez 300 mil. eur. Primárne sa zameriavame na jednoduché online investovanie do ETF fondov. Teraz nastal čas ponúknuť naše služby aj na Slovensku.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude etablovať značku Portu na slovenskom trhu. Hľadáme všestranného markeťáka, ktorý sa nebojí vrhnúť do práce. Niekoho, kto nám pomôže lokalizovať brand Portu, bude koordinovať marketingové aktivity a sám ich aj veľa odbaví.

Čo ťa u nás čaká?
• Realizácia marketingovej a komunikačnej stratégie, online a offline kampaní, tvorba a management obsahu, zodpovednosť za značku
• Tvorba marketingových plánov a ich vyhodnotenie
• Spolupráca s externými dodávateľmi a ostatnými kolegami
• Príprava a realizácia akvizičných kampaní nových zákazníkov a komunikácie s nimi
• Monitorovanie trhu & konkurencie, trendov a zákazníckych potrieb

Požiadavky

Čo by si mal/a mať?
• Ideálne skúsenosti z marketingu finančnej, investičnej alebo fintech spoločnosti
• Znalosť komunikačných kanálov, online a sociálnych médií
• Kreativitu, ale aj analytické myslenie a chápanie súvislostí
• Schopnosť viesť hneď niekoľko projektov či kampaní súčasne
• Samostatnosť, orientáciu na ciele a zmysel pre doťahovanie vecí do konca
• Ochotu občas cestovať do pražskej kancelárie

Ponúkame

• Dôležitú rolu v slovenskom tíme
• Ambiciózne prostredie, kde sa nekladú medze nápadom a iniciatíve
• Legendárne teambuildingy
• Zaujímavú odmenu s ročnými bonusmi

Sme kolegovia a kamaráti, ktorí sa snažia celú značku Portu posúvať vpred a písať tak príbeh firmy, v ktorej môže aj tvoje rozhodnutie zmeniť budúcnosť celého Portu.
Chceš sa stať súčasťou tohto tímu?

Články z magazínu

Zobraziť všetky