Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Zaraguza CZ

COPYWRITER

MestoPraha

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané25.02.2022

Náplň práce

Do pražské Zaraguzy hledáme copywritera!

Měl by to být někdo s alespoň pár lety zkušeností, ale netrváme na portfoliu plném kreativních cen. Ty získáš až u nás.

Požiadavky

Co požadujeme?

  • perfektní znalost slovenštiny / češtiny (za každý další jazyk ti urveme ruce! teda jen tu, kterou nepíšeš)
  • přehled v digitálu, současných online i offline trendech a ochotu se jim učit
  • hlavu plnou nápadů, protože copywriter nepíše jen slogany, ale má v rukou celé scénáře a částečně i vizuální stránku konečného výstupu
  • ochotu být v 9:00 připraven/a nechat si zadat práci (ať už online v pyžamu nebo na zmíněné terase)
  • odpovědnost, cílevědomost, nadšení,... zkrátka vše, co každý na pohovoru tvrdí, že má :)

Ponúkame

Co nabízíme?

  • momentálně trochu prázdnou (ale konečně uklizenou) kancelář s terasou a výhledem na Národní muzeum
  • zároveň možnost mít vypnutou kameru, když zrovna máš bad hair / face / life day
  • klienty, jejichž jméno si nemusíš googlit (ŠKODA, ČSOB, Magnesia, Jack Daniel's, Finlandia,... a pak všechny ty, které s námi vyhraješ)
  • normální plat
  • pracovní notebook, pohodlnou židli, klid a ticho nebo naopak ruch a psí sliny – podle toho, co preferuješ
  • šéfa, který tě nebude pravidelně zvát na kobereček, ale na svůj koncert

Články z magazínu

Zobraziť všetky