Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Zaraguza

Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.03.2022

Zaraguza patrí k najznámejším multichannel agentúram na Slovensku s vlastným mediálnym oddelením a produkciou foto & video obsahu. Pri tvorbe digitálnych aj ATL kampaní sa na reklamu díva trošku inak, čo sa odzrkadľuje aj vo výsledkoch. Medzi jej najzaujímavejšie a najoceňovanejšie práce patrí kampaň Fofola, online kampane pre Popradskú kávu, či kampane značky Rexona. Zaraguza zastrešuje aj komunikáciu najväčšej banky na Slovensku, pre ktorú vytvorila úplne nový pozicioning Budúcnosť je vaša. V posledných týždňoch rezonuje kampaň, v ktorej bol oživený hlas a myšlienky Jula Satinského vďaka AI technológii. Okrem Slovenskej sporiteľne a Popradskej kávy tvoríme koncepty aj pre ZSE či Bauer media (Expres radio, Europa 2, Rock radio, Melody)

Náplň práce

  • Collaboration on the creative process and concept creation.
  • Graphic preparation for offline (print, OOH, CVL..)TV and online as well - banners, social posts and newsletters.
  • Presentation of materials to colleagues and clients.

Požiadavky

  • At least 2 years experiences as a graphic designer.
  • Creative thinking.
  • Good team player.
  • Motivation and potential to develop further and grow within a company.
  • Send to us your portfolio of works together with CV.

Ponúkame

  • Growth possibilities in a top advertising agency, publishing for a medias on regular basis.
  • Opportunities for career development and growth.
  • Positive working environment and colleagues, who do not look at the hierarchy.
  • Dog friendly office.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top