Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Ponuka je pozastavená

pragmatig

Senior PR Account manager

MestoBratislava

Forma: Full-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania31.12.2021

Sme kreatívna komunikačná agentúra - našim cieľom je prepájať svet korporátneho, PR a reklamného biznisu. Náš tím tvoria seniorní PR experti a kreatívci. Prešli sme si korporátnym prostredím v top slovenských firmách a reklamných agentúrach a za vyše 15 rokov sme nasali ich fungovanie, rozmýšľanie aj princípy. Fungujeme ako otvorený hub. Okolo silného interného jadra združujeme najtalentovanejších ľudí z brandže, s ktorými sme aj na klientskej strane sami radi pracovali. Zakladáme si na profesionalite a výbornej pracovnej atmosfére. Máme radi kreativitu a netradičné riešenia, ale vždy myslíme pragmaticky a tak, aby naša práca pre klienta bola nielen efektná, ale najmä efektívna. Robíme to, v čom sme dobrí a čo nás baví.

Náplň práce

Tvojou primárnou náplňou práce bude návrh a realizácia stratégie a jednotlivých aktivít externej komunikácie vrátane PR kampaní pre významného a veľkého korporátneho klienta z oblasti zdravotníctva. Budeš pre klienta primárnym kontaktom zodpovedným za spracovanie briefov, návrh kreatívneho riešenia a jeho realizáciu.

Zároveň pre teba máme pripravenú prácu na realizácii offline a online PR kampaní v oblasti CSR pre Orange Slovensko – od spracovania briefu, cez návrh kreatívneho riešenia, realizáciu vrátane komunikácie s mediálnou agentúrou a médiami, až po vyhodnotenie. Samozrejme, budeš plnohodnotným členom tímu Orange aj pri iných PR aktivitách.

Ako senior account manažér budeš tiež pomáhať napĺňať komunikačnú stratégiu aj ďalších klientov agentúry.

Požiadavky

Si ten, koho hľadáme, ak:

  • rozumieš PR a komunikácii
  • máš aspoň 5 rokov skúseností z komunikačného oddelenia väčšej firmy, PR/komunikačnej agentúry alebo média
  • zaujímajú ťa témy z oblasti zdravotníctva, CSR a máš k nim blízko
  • láka ťa práca pre väčších korporátnych klientov
  • zadania dokážeš kreatívne spracovať a pretaviť ich do návrhu komunikačnej stratégie a tú následne realizovať
  • dobre ovládaš slovenský a anglický jazyk (B2/C1)
  • máš skúsenosti s copywritingom a v prípade potreby dokážeš napísať pre klienta text pre externú alebo internú komunikáciu
  • si komunikatívny, samostatný a máš chuť sa učiť a posúvať ďalej seba i našich klientov
  • máš dobrý time a task manažment a vieš prevziať zodpovednosť za zverený projekt alebo oblasť
  • zvládaš prácu pod časovým tlakom
  • nechýba ti zmysel pre humor a nadšenie pre nové veci

Ponúkame

  • plat: od 2 000 EUR
  • forma: na faktúru alebo TPP
  • Možný nástup ihneď
  • Skvelú atmosféru v kolektíve, ktorý robí všetko pre to, aby si ju udržal
  • Možnosť práce s veľkými značkami a na zaujímavých kampaniach
  • Flexibilný pracovný čas (čiastočný home office možný po zaučení)
  • Firemný notebook
  • Krásne a príjemné priestory na hradnom kopci, ktoré si hneď zamiluješ

Navrch stránky To top