Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

UXtweak

Mid Javascript Developer

MestoBratislava

Forma: Full-time

Plat1800 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania16.11.2021

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky Tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A možno práve na základne Tvojej práce nás osloví ďalší svetový hráč. U nás Tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu, ak nám vieš povedať čo nefunguje, a ako by sa to dalo podľa Teba robiť lepšie. Nemusíš sa báť, že Ti v nejakej oblasti budú chýbať vedomosti. S našim know-how sa s Tebou o skúsenosti veľmi radi podelíme.

Náplň práce

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky tvojej práce budú mať globálny dosah? Máš dosť programovania fádnych informačných systémov? Zaujímaš sa o vývoj webových appiek a najnovšie technológie? Poď s nami vytvárať zaujímavé webové aplikácie, pri vývoji ktorých sa naučíš také veci, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Nekecáme.

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, BMC, Michelin, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A práve vďaka tvojej práci nás môže osloviť ďalší svetový hráč. U nás tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu ak nám vieš povedať čo nefunguje a ako by sa to dalo podľa teba robiť lepšie.

UXtweak je nástroj/služby, ktoré vyvíjame cez 2 roky, s cieľom vytvoriť najlepší nástroj na UX testovanie webových stránok/aplikácií. Viac sa môžeš dočítať na našom webe uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:

  • Spolupracovať na vývoji online UX research platformy - UXtweak.com, v
    kreatívnom, zanietenom dev tíme
  • Podieľať sa na návrhu a programovaní tučnej webovej single-page
    aplikácie
  • Frontend vo Vue.js, backend nad Node.js
  • Navrhovať a vytvárať služby backendu s prepojením na databázy PostgreSQL, Cassandra, Redis, Elasticsearch

PROSTE, zaujímavú, kreatívnu fullstack developerčinu. 🔥

Požiadavky

  • Solídna znalosť JavaScriptu/TypeScriptu
  • Skúsenosti s vývojom služieb backendu nad Node.js
  • Skúsenosti s vývojom single-page/reaktívnych aplikácií v niektorom z reaktívnych frameworkov (Vue.js, React, Angular)
  • Znalosť HTML + CSS (SASS)
  • Zmysel pre detaily, použiteľnosť aplikácií
  • Skúsenosti s kontinuálnou integráciou (git)

Ponúkame

  • Práca so skúsenými developermi
  • Práca na medzinárodnom projekte
  • Kariérny rast
  • Čiastočný home office
  • Podpora vzdelávania
  • Neformálne pracovné prostredie a kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
  • Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt
  • Budeš mať možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad
  • Firemné a tímové akcie
  • Milujeme nové technológie, veľa sa naučíš, garantujeme!
  • Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi

Navrch stránky To top