Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

UXtweak

Senior SEO Manager

MestoRemote

Forma: Full-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania20.08.2021

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky Tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A možno práve na základne Tvojej práce nás osloví ďalší svetový hráč. U nás Tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu, ak nám vieš povedať čo nefunguje, a ako by sa to dalo podľa Teba robiť lepšie. Nemusíš sa báť, že Ti v nejakej oblasti budú chýbať vedomosti. S našim know-how sa s Tebou o skúsenosti veľmi radi podelíme.

Náplň práce

Hľadáme teba ak u nás vieš zastrešiť:

Riadenie všetkých SEO aktivít projektu (cca 35% tvojho pracovného času)

  • Budeš pripravovať SEO stratégiu pre celý projekt. Nastavíš ciele, zabezpečíš realizáciu, zmanažuješ tím. SEO je u nás v plienkach, potrebujeme niekoho kto ho z nich vytiahne.

Realizáciu SEO aktivít (cca 50%)
Budeš sa venovať aktivitám, ako sú:

  • Analýzy kľúčových slov (pre náš web, blog, affiliate projekty), budeš spolupracovať na publikačných plánoch a obsahovej stratégií.
  • Technické SEO analýzy - potrebujeme dať dokopy náš web a kontinuálne ho optimalizovať. Komunikácia s vývojármi a implementovanie opráv.
  • Nastavenia monitoringu a webovej analytiky, sledovanie pozícií. Budeš využívať SEO nástroje podľa tvojej preferencie.
  • Analýza konkurencie a jej aktivít.
  • Stratégia link building-u, vymýšľanie link building taktík. Budeš delegovať prácu na ďalších členov tímu a dohliadať na ňu.
  • Definovanie, vylepšovanie, a ak možné automatizovanie procesov.
  • Vyhodnocovanie a stanovovanie cieľov.

Vzdelávanie, posúvanie know-how (cca 15% percent)
Tešia sa na teba juniornejší kolegovia, ktorí sa radi učia, budeš pre nich mentor. Budeš sa venovať rozvoju ich know-how a na oplátku si u nás privoniaš k novým poznatkom o užívateľskom testovaní, UX výskumných metódach a ďalších.

Požiadavky

Si SEO expert a hľadáš neobyčajnú výzvu. Budeš pracovať pre startup názvom aj kultúrou = nezaujíma nás, kde a kedy, ale, čo a ako to budeš robiť. Rastie nám tím, budget aj počet zákazníkov. Potrebujeme však niekoho kto z organiky vytlačí maximum a pomôže nám dostať sa pred konkurenciu.

Tá, je veľká, stoja proti nám etablované firmy, za ktorými sú milióny vo fundingu. Máme však produkt - výskumnú UX platformu https://www.uxtweak.com/, ktorú už teraz používajú firmy ako Intel, Accenture, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Cambridge.

Odborné znalosti a skúsenosti

  • Máš aspoň 3-ročné skúseností so SEO: tvorba SEO stratégií, technické a obsahové SEO, link building
  • Práca v nástrojoch ako Google Analytics, Search Console, Ahrefs/SEMrush (či iné) ti nerobia problém
  • Vieš komunikovať v angličtine písmom aj slovom - máme klientov prevažne v USA. Komunikujeme, vyvíjame a tvoríme obsah v angličtine.
  • Máš skúsenosti s projektovým manažmentom a vieš viesť tím
  • Záujem o UX výhodou

Ponúkame

  • Slobodu a flexibilitu - dohodneš si svoj pracovný čas aj to, kde chceš pracovať. Môžeš pracovať remote alebo v kancelárií na Obchodnej.
  • Pekné ohodnotenie + variabilná zložka, spoločne si dohodneme ciele aj odmenu po jeho naplnení.
  • Možnosť priniesť svoje nápady a výrazne ovplyvniť smerovanie celého projektu - podporíme všetko, čo bude znieť rozumne.
  • Budget na vzdelávanie podľa tvojho výberu

Navrch stránky To top