Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

AJAS Corporation s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Sídlo: Banská Belá, Slovenská republika

O firme

V AJASe sa špecializujeme na tvorbu webových stránok a e-shopov pre klientov spolu so súvisiacimi online marketingovými aktivitami, ako sú PPC reklamy, SEO, sociálne médiá a webová analytika.

Pevne veríme v hodnoty individuality, férovosti a jasnej komunikácie. Chápeme, že každý klient je jedinečný a preto k nemu pristupujeme individuálne so stratégiou prispôsobenou jeho špecifickým potrebám. Ku každému klientovi pristupujeme čestne a s rešpektom, pričom zabezpečujeme, aby jeho projekt dosiahol tie najlepšie možné výsledky.

Náš prístup ku komunikácii je tiež priamy a transparentný. Neskrývame sa za žargón alebo odborné výrazy, ktorým naši klienti nemusia rozumieť, len aby sme na nich urobili dojem. Namiesto toho veci vysvetľujeme jednoduchými termínmi, čím zabezpečujeme, že naši klienti plne rozumejú službám, ktoré poskytujeme, ako fungujú a aké výsledky môžu očakávať.

Ako menší tím sme hrdí na pozitívnu atmosféru a príjemné pracovné prostredie, v ktorom každý deň pracujeme. Veríme, že šťastný a motivovaný tím sa premieta do lepších služieb a výsledkov pre našich klientov.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky