Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

bot.media s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Facebook

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Sme malá, ale úspešná technologicko-marketingová spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom vlastnej hybrid human - A.I. platformy pre vytváranie automatizovaných konverzácii prostredníctvom chatu alebo voice. Naša platforma a riešenia postavené na nej získali ocenenia na medzinárodnej konferencii Chatbot Summit v Berlíne, Impact Incubator, Hermes Komunikátor a Digital Pie na Slovensku.

Spolupracujeme s významnými klientmi, pre ktorých sme na mieru pripravili komunikačné riešenia ako napr. Mercedes-Benz, Allianz (Core4), J&T Banka (MW Promotion), Dôvera, Slovenská Pošta, Bioderma, Mesto Trenčín, Mondieu, Goethe-Institut, OC Central, Galerie -Vaňkovka, Ministerstvo Vnitra ČR a i.

V poslednom čase si sa určite stretol s našou aktivitou covid.chat, ktorú sme pro-bono realizovali v spolupráci s krízovým štábom SR v dôsledku koronavírusu COVID-19 na Slovensku.

Hľadáme do tímu parťáka/parťáčku, kto sa bude s nami kontinuálne podieľať na promovaní a zdokonaľovaní úspešnej komunikačnej platformy, prinášať nápady a aktívne sa zúčastňovať riadenia projektov. Ponúkame skvelé pracovné prostredie, vzdelávanie a slobodu.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky