Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Cambridge Study s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Žilina, Slovenská republika

O firme

Cambridge Study tvorí Juraj (zakladateľ), Lenka a Ivana. Pomáhame ľuďom študovať v zahraničí na stredných a vysokých školách alebo jazykových kurzoch. A robíme to dobre. Okrem poradenstva pri výbere študijného programu a lokality, zabezpečujeme celý proces vycestovania a pomoc či podporu počas samotného pobytu.

Výrazne nás odlišuje, že máme vlastnú skúsenosť s tým, čo predávame. Sami sme v zahraničí študovali a chodíme tam na kurzy, ktoré ponúkame. Vďaka tomu klientom dokážeme dobre poradiť, pozrieť sa na veci z ich perspektívy a postarať sa o nich, aj keď narazia v zahraničí na problémy.

Chceme rásť a zároveň si zachovať priateľskú atmosféru, ktorá u nás vládne. Naším cieľom je umožniť (nielen) mladým ľuďom získať kvalitnejšie vzdelanie v zahraničí. To nás neustále ženie vpred. No nechceme len poslať do sveta čo najviac študentov a nasľubovať im pritom hory-doly. Keď sa klient rozhoduje, urobíme mu porovnanie – tu sú také plusy/mínusy a nemaľujeme mu situáciu na ružovo. Radšej nech do zahraničia ide iba vtedy, keď to má pre neho pridanú hodnotu a pomôže mu to v živote.

Potrebujeme si vytvoriť priestor na rast. Máme veľa nápadov na zlepšenia, ktoré nás môžu posunúť o kus vpred. Vieme presne, čo potrebujeme, ale spokojnosť klienta máme vždy na prvom mieste a tak ich nestíhame vždy aj realizovať. Preto ku sebe hľadáme posilu.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky