Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Decathlon, s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Udržateľne sprístupňujeme radosť a benefity športu čo najväčšiemu počtu ľudí, a to aj vďaka vlastným športovým značkám a obrovskou sieťou omnipredajní.
V Decathlone pracuje už viac ako 96 000 zamestnancov, ktorí sa každý deň usilujú naplniť spoločný cieľ: „Sprístupniť potešenie a výhody, ktoré prináša šport mnohým“.
Vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, podporujeme bohatú a jedinečnú podnikovú kultúru, ktorá stojí na našich dvoch hodnotách: zodpovednosti a chuti do života.

V Decathlone kladieme veľký dôraz na inovácie, ktoré sú srdcom nášho podnikania od výskumu, konceptu, dizajnu, výroby a logistiky až po predaj. Naše výrobky inovujeme vďaka ľuďom, ktorí ich používajú. Tímy našich vlastných značiek venujú celé svoje úsilie na vývoj technických, atraktívnych a jednoduchých výrobkov vždy za najnižšie možné ceny.

Tieto výrobky sú určené všetkým milovníkom športu, od začiatočníkov po profesionálnych športovcov, a sú k dispozícii výhradne v omnipredajniach Decathlon.

Na Slovensku sme začali sprístupňovať šport v apríli 2015 a dnes je náš tím viac ako 400 zamestnancov k dispozícii zákazníkom v desiatich predajniach siedmich slovenských miest, ako aj online.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky