Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

HighChem s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Kto sme?
Sme HighChem, spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, ktorá je zároveň súčasťou spoločnosti Thermo Fisher Scientific, globálnej americkej spoločnosti so širokým portfóliom v rôznych segmentoch trhu (chemický priemysel, potravinársky priemysel, kriminalistika, zdravotníctvo).

V čom sme výnimoční?
Sme rýchlo rastúca Hi-Tech firma, ktorá spája IT odvetvie s oblasťou Life Science a konkrétne v Bratislave sa zameriavame na vývoj softvérových aplikácií pre špičkové hmotnostné spektrometry a chromatografy.

Na čo je to dobré?
Tieto prístroje sa využívajú napríklad pri analýze liekov, pomáhajú nachádzať cudzie látky v riekach alebo vo vzduchu. Väčšina z nás sa s nimi stretla na letiskách, kde ich používajú pracovníci bezpečnostnej kontroly pri detekcii drog alebo výbušných látok.

Koho hľadáme?
Do nášho novovznikajúceho vývojového SW centra v Bratislave hľadáme skúsených SW inžinierov i nadšených juniorov. Ponúkame prácu s unikátnymi produktmi, spoluprácu so širokým vývojovým tímom a moderné technológie. Ak sa stanete súčasťou HighChemu, pomôžete nám vyvíjať a zdokonaľovať prístroje, ktoré pomáhajú robiť svet zdravším, čistejším a bezpečnejším. Pokiaľ hľadáte prácu, ktorá má vyšší zmysel, ste u nás správne!

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky