Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

HUDAC s. r. o.

1 aktuálna ponuka

Web

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

HUDAC je dentálna marketingová a konzultačná firma. Zameriavame sa 100% na americké zubné kliniky 🇺🇸. Pomáhame im od zariadenia interiéru a brandingu až po nastavenie kampaní a SEO.

V roku 2024 narastieme opäť o 100% a ako majiteľ hľadám SKÚSENÉHO človeka, ktorý nám pomôže vylepšiť procesy a výsledky v digitále - kampane, tracking, landing pages atď. Potrebujem pravú ruku, ktorá bude dohliadať na hladký chod procesov a ich vylepšovanie, aby som sa ja mohol venovať dlhodobej strategii a obchodu.

SKÚSENÉHO znamená, že už si v nejakej agentúre pracoval/a viac rokov na senior pozícii, manažoval/a si tam ľudí a rozumieš tomu, ako prinášať konverzie. Ideálne ešte na tej pozicii si, ale láka ťa byť súčasťou rastúcej firmy so svetovým potenciálom. ↗️

Ak máš skúsenosti a schopnosti uvedené nižšie, nemáš problém ťahať v office 12 hod. keď je to potrebné a hľadáš výzvu a adrenalínovú jazdu ako z amerického filmu, táto ponuka je pre teba. A s rastom firmy bude samozrejme ohodnotená aj tvoja tvrdá práca a lojalita.

-Michal Hudáč / Konateľ a majiteľ

Pracovné ponuky

Články z magazínu

Zobraziť všetky