Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

HustáKomunikejšn SK s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

LinkedIn

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

**Hustá je komunikačná agentúra novej generácie, ktorá pomáha zviditeľňovať vizionársky biznis v dynamicky sa meniacom svete.

Nečakáme. Nehráme krátku hru a nemôžeme si dovoliť maniere z minulého storočia, pasivitu a klasické agentúrne divadlo.

Sme trendsetteri a disruptori. Miesto, kde startup nájde know-how a príležitosti dostať sa do sveta.

Dostávame hore TOP ľudí a ich vízie. A zároveň sme partia, v ktorej je nám dobre. Rozväzujeme kravaty a rozbíjame tradičnú predstavu o agentúre.

Na Slovensku máme rozbiehajúce sa portfólio klientov, spoznali sme scénu a vidíme ďalšie príležitosti na rast. Buď pri tom!**

Chceš sa naplno ponoriť do technologického PR a byť súčasťou našej rozbehnutej expanzie na Slovensko? Chceš pracovať pre startupy a inovatívne firmy, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu nedostali svoj hlas? Nie sme nijaká instantná agentúra. Zameriavame sa na trh, ktorý ostatné agentúry ignorujú. Sme totiž najhustejší v hre. Nezáleží na tom, či sa bavíme medzi kolegami, s klientom alebo novinárom. Komunikujeme na rovinu a nebojíme sa pýtať. Chápeme, že dobré vzťahy nič nenahradí. O nich je hlavne náš malý česko-slovenský mediálny rybníček.

Sedíme síce v pražskom Karlíne, no Bratislava je čo by kameňom dohodil. So slovenskými kolegami preto fungujeme remote na Slacku, G-drive a v Notion, za občasných vzájomných návštev v coworkingu, kaviarni, či na obede.

Máme ten luxus, že pracujeme iba s inovatívnymi produktmi. Pohybujeme sa v ekosystéme mladých technologických firem, pomáhame im s náborom, zviditeľnením značky a s vytváraním ich osobného brandu.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky