Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

LEVOSPHERE s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

LinkedIn

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Prečo Levosphere?
Zdieľaš vášeň pre zmysluplný biznis a marketing a chceš s tým pomôcť trhu? Prišiel čas vymeniť korporát , prieskumnú agentúru resp. príliš veľkú firmu? 😊

Láka ťa kreatívna tvorba strategických vizuálnych systémov, ktoré vychádzajú z metodológie Biznis Marketingovej Stratégie™ od Levosphere®? Máš chuť zapojiť sa do edukácie trhu vo sfére marketingu spolu s nami?

V Levosphere®

  • robíme veci tak, aby neboli len na papieri, ale zrealizovali sa
  • aktívne prispievame k profesionalizácii marketingu na Slovensku cez podcasty Levosphere Marketing v praxi https://www.levosphere.sk/podcast
  • pracujeme pre rôznorodých klientov a ponúkame možnosť pochopenia rôznych biznisov a projektov
  • máme vlastnú metodológiu vyšperkovanú rokmi praxe a vedomosťami najlepších marketérov - stratégov CZ/SK
  • ponúkame absolútnu možnosť realizácie, vzdelávania a osobného rastu

Prečo naberáme
Sme tím marketingových stratégov, ktorí majú za sebou viac ako 20+ rokov skúseností. Našim klientom prinášame Biznis Marketingovú Stratégiu™, vďaka ktorej nastavíme smerovanie ich spoločnosti a pomáhame budovať ich značky. Zároveň prinášame klientom implementáciu biznis marketingovej stratégie. Značky a produkty zhmotňujeme do reálnej podoby a cez strategické vizuálne systémy ich uvádzame do života.

S kým pracujeme
Našimi klientmi sú rôznorodé B2B a B2C biznisy v rozličných segmentoch ako napríklad fashion, zdravie, potravinárstvo, priemysel, služby, cestovný ruch, financie, e-commerce.
Za posledných 7 rokov sme pomohli značkám ako 101drogerie, Kros, Care Lab Divas, Mazreku Medical, Poradca Podnikateľa, L´Oréal, Super Zoo, Biela Perla, Noezon a 200+ ďalším. Tešíme sa, že našej spoločnosti dôveruje stále viac firiem na Slovensku aj v Čechách.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky