Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Neopublic s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Komunikačná agentúra NEOPUBLIC poskytuje služby v najmä oblasti public relations a digitálnej komunikácie na slovenskom a českom trhu. Momentálne v NEOPUBLIC pracuje v Prahe a Bratislave tím 30 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové́ značky, ale aj malí klienti či nádejné start-upy (pozri www.neopublic.sk).

NEOPUBLIC patrí na lokálnych trhoch (SK a CZ) k trend setterom vo svojej oblasti. V dôsledku neustáleho prispôsobovania sa moderným trendom, zabezpečujeme pre našich klientov aj zamestnancov kontinuálne vzdelávanie v rôznych oblastiach, akými sú krízová komunikácia, storry-telling, prezentačné zručnosti, alebo aktuálne aj využitie AI pre komunikáciu, či PR. Umožňujeme tak klientom, ale aj našim kolegom plne sa adaptovať na dnešnú dynamickú dobu.

Správnym kandidátom ponúkame príležitosť plne sa realizovať jednej z najúspešnejších lokálnych spoločností, ktorá rastie aj na medzinárodnej úrovni.

Naša jedinečnosť spočíva v tom, že aj keď nie sme imúnni voči vplyvu digitálnych technológii, či umelej inteligenecii, je u nás na prvom mieste človek, vzájomná dôvera, rešpekt a zdravé medziľudské vzťahy – ľudská dynamika. Vybudovať zdravé a fukčné prostredie si vyžaduje čas. Hľadáme do reamu teamu ľudí, ktorí majú vytrvalosť a odhodlanie na dlhodobú spoluprácu.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky