Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

NextRetreat

0 aktuálnych ponúk

Web

LinkedIn

Sídlo: Košice, Slovenská republika

O firme

NextRetreat je traveltech startup so sídlom na Slovensku a klientami z celého sveta, ktorý pomáha firmám a remote tímom plánovať a organizovať tzv. tímové retreaty (firemné pobyty). Platforma poskytuje "all-in-one" riešenie pre plánovanie retreatov/offsite pobytov, od nájdenia destinácie a rezervácie ubytovania až po plánovanie logistiky a aktivít počas podujatia.

Cieľom NextRetreat je zjednodušiť a zefektívniť proces organizácie tímového cestovania pre firmy, čím im umožní zamerať sa na strategické ciele retreatu, namiesto toho, aby sa zasekávali v logistických detailoch. Využitím technológie a automatizácie NextRetreat pomáha firmám šetriť čas, znižovať náklady a zlepšovať celkový zážitok z retreatu pre ich tímy.

V roku 2017 sme otvorili prvý coliving space pre tímy na ostrove Tenerife a hostovali tisíce ľudí z firiem ako Hotjar. V roku 2020 sme získali investíciu, založili NextRetreat a vyvinuli prvé end-to-end riešenie pre organizáciu tímového cestovania na trhu.

NextRetreat sa zúčastnil prestížneho akcelerátoru Decelera, je víťazom národného (SK) kola v Central European Startup Awards, písali o ňom v Bloomberg, Forbes alebo Megatrends defining travel in 2022 v publikácii Skift.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky