Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

ONLINE TORO advertising, s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Naši aktuálni klienti: UNION, ZSE, BRAUN, Staffino, Kia, Kenwood, DeLonghi, Opel dealer, a ďalší.

REFERENCIE: https://www.onlinetoro.sk/referencie-online-marketing/

Už 15 rokov nás baví online marketing. Konkrétne pomáhame iným firmám v raste a prinášame im nových zákazníkov z Google, YouTube - z internetu.
Tešíme sa, že naši klienti sú s nami a s výsledkami online kampaní spokojní - až natoľko, že nám noví zákazníci stále pribúdajú a my už nemáme priestor na nové zákazky. Preto hľadáme nových kolegov, ktorí nám s businessom našich skvelých zákazníkov pomôžu.
Nepotrpíme si na formality, ale potrpíme si na výsledky práce. Sem-tam vybehneme na nejaký bežecký pretek, lyže a sem-tam aj na nejakú žúrku :) Máme radi fair-play, sme flexibilní, sloboda je u nás najvyšší princíp, ktorou dýcha naša firemná kultúra. Slobodný je náš pracovný čas, výber projektov a zákazníkov na ktorých pracujeme, slobodne sa rozhodujeme, koľko budeme pracovať. Sme zodpovední a naša práca nás baví.
Všetci k sebe pristupujeme s rešpektom - kolegovia i zákazníci. Nemenej dôležitá je pre nás rovnováha - nemakamé od nevidím do nevidím, rozvíjame ducha, telo i naše vedomosti súbežne. Staviame na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi, kolegami. Od roku 2019 sme súčasťou komunikačnej skupiny SORIA a.s. kde okrem iného patria aj agentúry Digiline a Unimedia, s ktorými zdieľame spoločné priestory.

SME bežci na dlhé trate...v SEO.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky