Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Sloneek Europe s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Facebook

LinkedIn

Sídlo: Košice, Slovenská republika

O firme

Chcete sa podieľať na niečom naozaj skvelom a priniesť inovácie do sveta ľudských zdrojov? Sme posadnutí zlepšovaním pracovného života vo firmách pomocou našej aplikácie Sloneek, ktorá je poháňaná umelou inteligenciou.

Sloneek je tu, aby zmenil prístup podnikov v celej Európe k HR procesom a urobil ich jednoduchšími, rýchlejšími a inteligentnejšími. Z HR robíme "superhuman"🤩

Nie sme však len o kódoch a algoritmoch. To, čo nás ženie vpred, je naša spoločná vášeň pre vytváranie niečoho, čo má skutočný dopad. A verte nám, keď hovoríme, že každý deň je nové dobrodružstvo.

Máme zákazníkov po celej Európe a každý deň sa snažíme prekonávať ich očakávania, čo nám dáva jedinečné príležitosti učiť sa a rásť. Sloneek poháňa spoločnosti ako Lindt, Sky, Carvago, Volvo, Chedok, Basket, Kontentino a niekoľko stoviek ďalších zákazníkov. Nie sme žiadni "cookie cutters". A naši zákazníci to vedia. Pozrite si odkaz na ich referencie na stránke G2.

Pridajte sa k nám a vytvorte niečo, čo nielen uľahčuje život personalistom, ale aj pomáha budovať lepšiu pracovnú kultúru. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou našej dobrodružnej cesty!

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky