Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Slovenské liečebné kúpele, a.s. Piešťany a Smrdáky

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

LinkedIn

Sídlo: Piešťany, Slovenská republika

O firme

O nás

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s. je jedna z najvýznamnejších spoločností pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu a kúpeľníctva na Slovensku. Naša spoločnosť prevádzkuje Kúpele Piešťany a Kúpele Smrdáky.

Piešťany

Luxusné hotely a liečebné domy sa nachádzajú na Kúpeľnom ostrove, ktorý je ideálnym miestom na relax a ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Bohatý kultúrny a športový program, ale tiež rôzne firemné aktivity môžete využívať v rámci zamestnaneckých benefitov priamo na ostrove.

Piešťany sú známe svojím prírodným sírnym bahnom a termálnou minerálnou vodou. Využívajú sa predovšetkým na liečbu ochorení pohybového aparátu a nervového systému.

V Piešťanoch nájdete hotely o 2* do 5* a 4 kúpeľné domy.

Smrdáky

Smrdáky sú malé kúpeľné stredisko uprostred západoslovenského vidieka, ktoré sú vďaka minerálnej vode s výnimočne vysokým obsahom sírovodíka často označované za „slovenské Mŕtve more“. Aj preto je obec už viac než 400 rokov vyhľadávaným miestom na liečbu kožných ochorení.

V Smrdákoch vyviera minerálna voda s najvyšším obsahom sírovodíka na svete, vďaka čomu je vyhľadávanou destináciou na liečbu kožných chorôb a s nimi súvisiacich zápalových ochorení pohybovej sústavy.

V Smrdákoch nájdete hotely o 2* a 3* kúpeľné domy.

O značke Ensana

Sieť Ensana, založená v roku 2019, je popredným prevádzkovateľom kúpeľných hotelov v Európe. Momentálne prevádzkuje 27 kúpeľných hotelov od Českej republiky, cez Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharska až po Veľkú Britániu. Ensana vyvinula unikátny inovatívny celostný prístup k zdraviu, ktorý spája liečivé prírodné zdroje s odbornými medicínskymi znalosťami a modernými diagnostickými postupmi, aby pomáhala svojim klientom dosahovať osobné ciele pre zdravší a plnohodnotnejší život.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky