Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

stylers.cloud s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Vyvíjame produktifikovanú službu, ktorá programátorov odľahčí od práce, ktorú nechcú, ale bez nás musia robiť a dá ju ľuďom, ktorí ju chcú, ale bez nás nemôžu robiť. Tá práca je písanie CSS kódu, čo s našou technológiou budú neprogramátori robiť lepšie, než ako to dnes robí väčšina programátorov. Za posledný rok sme vytvorili funkčný prototyp, získali investíciu na vývoj a dotiahli produkt do minimálnej verzie, za ktorú sú zákazníci ochotní platiť.

Prečo to robíme?

Lebo aktuálna situácia nedáva vôbec zmysel:

  • V IT sektore po celom svete akútne chýbajú milióny ľudí, pričom zároveň sa milióny ľudí neúspešne pokúšajú do IT dostať.
  • Obrovské množstvo programátorov musí denne robiť aj prácu nevyžadujúcu žiadne programátorské vedomosti alebo skúsenosti, pričom zároveň firmy odmietajú obrovské množstvo kandidátov, lebo nevedia programovať.
  • Schopnosť tvoriť alebo upravovať technológie sa stáva dominantným spôsobom, ako meniť svet okolo nás, pričom drvivá väčšina ľudí ju nemá a teda nielenže nevie relevantne prispievať ku pokroku, ale nevie si ani byť istá, že ešte o pár rokov bude mať prácu.

My vidíme cestu v kombinácii úzkej špecializácie a technologického pokroku so zameraním na umožnenie ľuďom, aby tú úzku špecializáciu vedeli robiť aj bez akýchkoľvek znalostí mimo nej. Tento prístup aplikujeme na oblasť, ktorej hlboko rozumieme a našim cieľom je, aby iní nemuseli. Práve v tom vidíme unikátnu príležitosť, ako dostať milióny ľudí do IT a odblokovať tým ručnú brzdu na odvetví, ktoré poháňa svet, pričom všetky zúčastnené strany z toho len profitujú.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky