Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

THIS IS LOCCO s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Vytvárame Crossline kampane, ktoré spájajú kultúru, kreativitu a technológie a tie prinášajú zákazníkom zážitok a klientom zisk.

THIS IS LOCCO je nezávislá reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2012.

Za 11 rokov našej existencie sme získali za prácu pre našich klientov veľké množstvo lokálnych a svetových ocenení za kreativitu a efektivitu. Sme Digitálnou agentúrou roka 2021, 2022 a 2023, sme Agentúrou roka 2022 a sme zároveň Independent Agency of the Year 2023 na Golden Drum. Kreatívne ocenenia dopĺňajú ocenenia efektivity ako EFFIE Slovensko (zlato, striebro, bronz), EFFIE Europe (2x striebro) a EFFIE Global Best o the Best (Contender).

Náš tím tvorí 35 profesionálov so zameraním na client service, ideamaking, art direction, AI, motion design, ux design, web development, sound design, photography a social media. Spolupracujeme so sesterskou mediálnou agentúrou GROOW, ktorá náš tím dopĺňa o 17 mediálnych profíkov. Spolu je nás teda viac ako 50.

Tešíme sa že naše schopnosti môžeme uplatňovať na projektoch pre klientov ako Kaufland, SPP, Zlatý Bažant, Dôvera, Dr. Max, Tatra banka, Hyundai, Siemens, Allianz, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, IVIO, Vitana, AVION, Človek v ohrození, Penta Real Estate, Savencia, Cesta von.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky