Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Tomatoes.sk, s. r. o.

9 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Žilina, 🇸🇰 Slovenská republika

O firme

Pôvodný nápad za zrodom Slido bol vytvoriť nástroj na zbieranie spätnej väzby od študentov na prednáškach a tým zlepšiť vyučovací proces. Po výhre na Startup Weekend Bratislava sa tento nápad uchytil a Peter Komorník (CEO) spolu s Františkom Krivdom a Petrom Slivkom založili firmu. Netrvalo to dlho a postupne sa začali vynárať ďalšie možnosti využitia.

Slido sa vypracovalo na šikovnú aplikáciu, ktorá umožňuje publiku klásť otázky a naživo hlasovať počas eventov či mítingov prostredníctvom smartfónov, tabletov, či notebookov. Slido rúca bariéry medzi spíkrami a publikom, a tým pomáha ľuďom vyťažiť z podujatí čo najviac. Od špecialistov internej komunikácie, cez trénerov, tím lídrov, organizátorov konferencií až po samostatne prezentujúcich, Slido je vhodné pre kohokoľvek, kto chce zvýšiť interakciu a zlepšiť komunikáciu na svojom podujatí, či už naživo, alebo virtuálne.

Vízia Slido je skvalitniť komunikáciu na mítingoch a eventoch a tým pozdvihnúť ich úroveň. Vyše 230-členný tím ustavične pracuje na zlepšovaní Slido ako produktu a na poskytovaní skutočne výnimočnej zákazníckej podpory.

Do dnešného dňa Slido pomohlo zlepšiť interakciu s publikom na vyše milióne podujatí po celom svete. Už od začiatkov malo namierené Slido do sveta a dnes má okrem centrály v Bratislave kancelárie aj v Londýne, New Yorku, San Franciscu a Sydney.

Od svojho vzniku získalo Slido viacero ocenení a v roku 2018 sa stalo najrýchlejšie rastúcou technologickou spoločnosťou na Slovensku.

V Slido sa si na svoje prídu športovci, ktorí sa môžu pridať do skupiny "Tu ma bolí", ale mimopracovné aktivity sa nájdu aj pre hráčov spoločenských hier, zanietených rodičov, vášnivých čitateľov, či tých hudobne nadaných.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top