Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

WEZEO, s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

WEZEO je technologický software house, ktorý sa zaoberá vývojom hybridných aplikácií. Našou filozofiou je snaha o maximálnu efektivitu a taktiež o tvorbu inovatívnych projektov a produktov, ktoré majú potenciál rastu a presadiť sa na medzinárodnom trhu.

Medzi našich najväčších klientov patria inovatívne spoločnosti ako finax.eu - je jedným z najrýchlejšie rastúcich fintech startupov v regióne. Naše technologické inovácie sme priniesli do firiem ako sú Diagnose.me, Fumbi, Growni, Cloudtalk, Medirex, Lab.Online a iné.

Na rovinu naša firemná kultúra nie je pre každého a naša kultúra je orientovaná na výsledky, ktoré sme si spoločne nastavili. Firma je plná ľudí, ktorí chcú spoločne plniť vízie firmy a neodrádza ich veľa práce, vysoké nároky a otvorená komunikácia. Staviame na spoločných hodnotách ako komunikácia, prístup a zodpovednosť. Ak si nastavený/á inak, nestrácaj čas.

Naše očakávania sú, že k nám prídeš s pozitívnym myslením a náladou, kolegovia sa budú môcť na teba spoľahnúť, máš vo veciach prehľad a poriadok. Nebojíš sa priamo komunikovať svoje očakávania a komunikovať transparentne na kolegov a našich klientov. Zároveň sa môžeš spoľahnúť, že budeme stáť za tebou a supportovať ťa a posúvať ťa vpred vďaka našej transparetnej komunikácii a feedbackom, ktoré sú súčasťou našej kultúry.

Pre viac info čítaj ďalej a nezabudni pozrieť https://www.wezeo.com/, FB alebo Instagram. Pokiaľ máš záujem zistiť si o nás viac a pozri si náš podcast Moderná firma - https://youtu.be/riXkUF3Om2A , dozvieš sa zaujímavé infošky o nás.

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky